bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Консультант з розвитку громад у Одеській області

Український фонд соціальних інвестицій шукає консультанта з розвитку громад у Одеській області.

ЗАПИТ НА НАДАННЯ ВИСЛОВЛЕННЯ ЗАЦІКАВЛЕНОСТІ

(КОНСУЛЬТАЦІЙНІ ПОСЛУГИ-ІНДИВІДУАЛЬНИЙ КОНСУЛЬТАНТ)

Україна

Назва проекту:

Грант № TFOA8367

Назва завдання: «Консультант з розвитку громад у Одеській області»

Договір: IC-C-0090016-JSDF (п. 2.13/1 згідно плану закупівель)

Угодою про грант № TFOA8367 від 27 вересня 2018 року Японський фонд соціального розвитку (JSDF) через Міжнародний банк реконструкції та розвитку (далі – МБРР, Світовий банк) надав урядові України грант на впровадження Проекту „Надання соціальних послуг в громаді” (далі – Проект).

Відповідно до Угоди про грант, відповідальним за впровадження Проекту від уряду України є Український фонд соціальних інвестицій (далі УФСІ, Замовник).

УФСІ має намір використати частину фінансових надходжень на оплату консультаційних послуг, необхідних для впровадження проекту.

Консультаційні послуги (Послуги) включають в себе (і) надання консультативної та дорадчої допомоги представникам громад-учасниць Проекту в Одеській області щодо цілей, завдань, умов реалізації та процедур Проекту та розвитку системи соціальних послуг на місцевому рівні, (іі) сприяння УФСІ у реалізації проектних заходів на рівні громад області,  (ііі) супровід мікропроектів з покращення якості соціальних послуг, (iv) здійснення постійного моніторингу ходу впровадження Проекту на рівні громад-учасниць в області.

Режим надання послуг —40 годин на тиждень.

Очікувана дата початку надання послуг – березень 2020 року.

Консультант надаватиме послуги з дати укладання договору до кінця грудня 2021  року.

 

Деталізоване Технічне завдання (ТЗ) для надання послуг додається до цього Запиту на висловлення зацікавленості.

 

Український фонд соціальних інвестицій запрошує правомочних індивідуальних консультантів (Консультантів) висловити свою зацікавленість щодо надання вищезазначених Послуг. Зацікавлені консультанти мають надати інформацію, яка демонструє, що вони мають необхідну кваліфікацію та відповідний досвід для виконання цих Послуг.

 

Кваліфікація консультанта повинна відповідати наступним мінімальним вимогам:

Обов’язкові вимоги:

  • вища освіта (ступеня магістра або спеціаліста) в одній із галузей: соціальних наук, менеджменту, права, економіки, соціології, будівництва чи іншої релевантної дисципліни;
  • не менше 3-х років досвіду роботи з державними та місцевими органами влади, місцевим самоврядуванням, громадами;
  • не менше 2-х років досвіду роботи у сфері розвитку громад/місцевого розвитку та або соціальних послуг та або участі у соціальних проектах;
  • вільне володіння українською мовою;
  • високий рівень навичок роботи з комп’ютером (MS Office).

Бажані вимоги:

  •  досвід роботи в міжнародних проектах або в міжнародних організаціях;
  • володіння англійською мовою на рівні, що дозоляє ділове листування та спілкування;
  • досвід впровадження інфраструктурних проектів в соціальній сфері.

Зацікавленим консультантам необхідно звернути увагу на п.п. 3.14, 3.15, 3.16 та 3.17 Розділу ІІІ Правил закупівель Світового банку для позичальників ФІП (фінансування інвестиційних проектів), затвердженого в липня 2016 із оновленням в листопаді 2017 року («Правила закупівель»), в якому визначається політика Світового Банку щодо конфлікту інтересів.

Крім того, зверніть, будь-ласка увагу на наступну інформацію, пов’язану з виконанням цього завдання, стосовно конфлікту інтересів:

«Консультанти не повинні бути найнятими для будь-яких завдань, які будуть конфліктувати з їхніми попередніми або поточними зобов’язаннями або які можуть унеможливити виконання завдання в інтересах Замовника.

Відбір Консультанта здійснюється відповідно до процедури відбору індивідуальних консультантів (IC), що викладений в Правилах закупівель

Додаткова інформація може бути отримана за адресою, зазначеною нижче з 9:00 до 17:00.

Висловлення зацікавленості повинно бути надіслане електронною поштою у формі резюме українською мовою до  12.00 год, 26.02.2020 року за наступною електронною адресою:

До уваги: Ковтун  Катерини – Консультанта з закупівель 

Ел.пошта: k.kovtun@usif.ua

Контакти

  • k.kovtun@usif.ua
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.