bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Спеціаліст відділу антибіотикорезистентності та інфекційного контролю

Державна установа «Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України» оголошує конкурс на відбір спеціаліста відділу антибіотикорезистентності та інфекційного контролю.

Назва позиції:Спеціаліст відділу антибіотикорезистентності та інфекційного контролю

Інформація щодо установи:

Головним завданнями Державної установи «Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України» (далі – Центр) є діяльність у сфері громадського здоров’я. Центр виконує лікувально-профілактичні, науково-практичні та організаційно-методичні функції у сфері охорони здоров’я з метою забезпечення якості лікування хворих на cоціально-небезпечні захворювання, зокрема ВІЛ/СНІД, туберкульоз, наркозалежність, вірусні гепатити тощо, попередження захворювань в контексті розбудови системи громадського здоров’я. Центр приймає участь в розробці регуляторної політики і взаємодіє з іншими міністерствами, науково-дослідними установами, міжнародними установами та громадськими організаціями, що працюють в сфері громадського здоров’я та протидії соціально небезпечним захворюванням.

Основні обов’язки:

 1. Організаційно- методична, аналітично-інформаційна, профілактично-просвітницька та консультативна діяльність з питань антибіотикорезистентності та інфекційного контролю.
 2. Здійснення моніторингу та епідеміологічного нагляду за внутрішньолікарняними інфекціями та антибіотикорезистентністю.
 3. Організація заходів з контролю за внутрішньолікарняними інфекціями та антибіотикорезистентністю.
 4. Організація системи обліку, реєстрації та звітності внутрішньолікарняних інфекцій та антибіотикорезистентності.
 5. Обробка та оцінка показників епідемічної ситуації з внутрішньолікарняних інфекцій та розповсюдження антибіотикорезистентності.
 6. Надання спеціально уповноваженому центральному органу виконавчої влади з питань охорони здоров’я довідки, рекомендації, проекти розпорядчих документів  для запровадження профілактичних, протиепідемічних, обмежувальних заходів, протидії епідемічним ускладненням.
 7. Участь у підготовці проектів нормативно-правових, організаційно-методичних та розпорядчих документів з питань антибіотикорезистентності та інфекційного контролю.
 8. Забезпечення ефективного міжсекторального співробітництва як складової успішного функціонування системи громадського здоров’я в Україні
 9. Розробка та ведення системи активного виявлення випадків внутрішньолікарняного інфікування, підготовка  аналітично-інформаційних  довідок,  бюлетнів, оглядів щодо поширеності внутрішньолікарняних інфекцій та антибіотикорезистентності в закладах охорони здоров’я.
 10. Співробітництво з національними установами і міжнародними профільними організаціями з метою виконання спільних проектів та трансферу технологій.
 11. Участь у конференціях, семінарах, круглих столах з питань, що відносяться до компетенції Відділу.
 12. Участь у створенні, розробці, виготовленні та розповсюдженні друкованих матеріалів, кіно-відео-аудіо матеріалів, носіїв соціальної реклами, логотипів публічних заходів,  зміст яких відповідає меті діяльності Відділу.
 13. Співробітництво з національними установами і міжнародними профільними організаціями з метою виконання спільних проектів та програм. Розробка і практичне впровадження спільних з іноземними інвесторами проектів в установленому законодавством порядку.
 14. Участь у виконанні програм,  грантів (субгрантів) та моніторинг їх використання.
 15. Консультація та експертиза з питань, що належать до компетенції відділу антибіотикорезистентності та інфекційного контролю (далі – Відділ).
 16. Виконання вказівок, доручень та розпоряджень завідувача Відділу.

  Вимоги до професійної компетентності:

 • Повна вища освіта (спеціаліст, магістр) за напрямом підготовки “Медицина”, спеціальність «Лікувальна справа»/«Медико-профілактична справа» . Спеціалізація за фахом “Епідеміологія”/ «Інфекційні хвороби» (інтернатура, курси спеціалізації).
 • Досвід роботи у сфері протидії інфекційним захворюванням не менше 3 – х років.
 • Середній рівень володіння комп’ютером (робота з MS Office).
 • Досвід участі в розробці та реалізації регіональних програм в сфері епідеміологічного нагляду та інфекційного контролю буде перевагою.
 • Досвід підготовки інформаційних матеріалів та проведення лекцій/тренінгів візитів буде перевагою.

Резюме мають бути надіслані електронною поштою на електронну адресу: vacancies@phc.org.ua.  В темі листа, будь ласка, зазначте номер та назву вакансії: «44 – 2020 Спеціаліст відділу антибіотикорезистентності та інфекційного контролю.

Термін подання документів – 03 березня 2020 року.

За результатами відбору резюме успішні кандидати будуть запрошені до участі у співбесіді. У зв’язку з великою кількістю заявок, ми будемо контактувати лише з кандидатами, запрошеними на співбесіду. Умови завдання та контракту можуть бути докладніше обговорені під час співбесіди.

Державна установа «Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України»  залишає за собою право повторно розмістити оголошення про вакансію, скасувати конкурс на заміщення вакансії, запропонувати посаду зі зміненими обов’язками чи з іншою тривалістю контракту.

Контакти

 • Резюме мають бути надіслані електронною поштою на електронну адресу: vacancies@phc.org.ua. В темі листа
 • будь ласка
 • зазначте номер та назву вакансії: «44 – 2020 Спеціаліст відділу антибіотикорезистентності та інфекційного контролю.
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

 •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.