bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

БФ «Право на захист» шукає консультанта з екологічних питань

Більш детально ви можете ознайомитись у нашому запиті та описі технічного завдання (Annex A) у вкладенні до цього оголошення. 

Ваша технічна пропозиція відповідно до технічного завдання (Annex A) та фінансова пропозиція (заповнений Annex B) і кошторис до неї приймаються до 18 лютого 2020 року включно за електронною поштою tender@r2p.org.ua

 Дане дослідження проводиться в межах проекту «Зменшення ризику катастроф та вразливості населення в Східній Україні», що фінансується агенцією ACTED у партнерстві з Європейським Союзом через Департамент з питань гуманітарної допомоги та захисту цивільного населення.

Проект реалізується у таких районах, що постраждали від конфлікту: Попаснянський, Ясинуватський, Бахмутський та Волноваський райони і місто Торецьк.

 Ваша пропозиція буде розглянута протягом п’яти робочих днів. Про результати тендеру буде повідомлено окремо та на сайті організації http://r2p.org.ua/.

 У разі виникнення запитань, Ви можете звертатися до Єлизавети Лук’яненко електронною поштою l.lukianenko@r2p.org.ua

Контакти

  • l.lukianenko@r2p.org.ua
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.