bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

БФ «Право на захист» запрошує тренерів із впровадження гуманітарних стандартів захисту

БФ «Право на захист» запрошує тренерів для проведення протягом 2020 року серії із 15 тренінгів із впровадження гуманітарних стандартів захисту в практику цивільного захисту на Сході України. 

Регіони проведення тренінгів: Попаснянський район (Луганська область), Ясинуватський район (Донецька область), Бахмутський район (Донецька область), місто Торецьк (Донецька область) та Волноваський район (Донецька область).

 Ваша технічна пропозиція відповідно до технічного завдання (Annex A) та фінансова пропозиція (заповнений Annex B) приймаються до 16 лютого 2020 року включно за електронною поштою tender@r2p.org.ua

 Більш детально ви можете ознайомитись у нашому запиті (Request_Trainer) та описі технічного завдання (Annex A Technical Task _ Trainer), у вкладеннях до цього оголошення.

Ваша пропозиція буде розглянута протягом п’яти робочих днів. Про результати тендеру буде повідомлено окремо та на сайті організації http://r2p.org.ua/.

 У разі виникнення запитань, Ви можете звертатися до Єлизавети Лук’яненко електронною поштою l.lukianenko@r2p.org.ua

Тренінги із впровадження гуманітарних стандартів захисту в практику цивільного захисту на Сході України проводитимуться в межах проекту «Зменшення ризику катастроф та вразливості населення в Східній Україні», що фінансується агенцією ACTED у партнерстві з Управлінням Сполучених Штатів з питань зовнішньої допомоги у випадку стихійних лих (USAID/OFDA).

 

 

 

 

Контакти

  • l.lukianenko@r2p.org.ua
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.