bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Вакансія в сфері агро: регіональний консультант/ка з фінансової грамотності

ГС «Національний центр розвитку агрофінансування» збирає команду для масштабного проєкту з розвитку малого агробізнесу за західноєвропейським зразком.

Про організацію:

громадську спілку “Агрофінцентр” створили у травні 2019, аби зробити формат дорадницької діяльності привабливим для фермера. Фахівці Агрофінцентру сконцентрувались на вирішенні злободенного питання для малого аграрія: як знайти кошти на розвиток господарства? В команду входять також спеціалісти від проєкту USAID “Агросільрозвиток” та розробники цифрових продуктів для аграріїв від компанії “AgriAnalytica”.  

Щодня в Агрофінцентр можна звернутись за індивідуальною консультацією. Фахівці показують, як знайти потрібну програму держпідтримки, банківське, грантове та інвестиційне фінансування. Для цього консультанти використовують онлайн-платформу Кабінет Аграрія від “AgriAnalytica”, на якій заявку та документи до обраної фінустанови чи кредитора можна подати онлайн! Також команда консультантів регулярно проводить тренінги з використання цифрових програм компанії “AgriAnalytica” для ведення бухгалтерського обліку чи складання бізнес-плану. 

Всі консультації та тренінги безкоштовні для членів ГС “Агрофінцентр”. Інвестиційна модель роботи спілки має на увазі, що учасники проявляють ініціативу “знизу” - тобто платять членський внесок. Однак ці кошти не відправляються до центрального Київського відділення, а залишаються на місцях до копійки. Таким чином учасники в кожному регіоні бачать, на що витрачаються їхні внески - конференц-зал, регулярні тренінги, професійні консультанти, нові цифрові розробки в Кабінеті Аграрія та партнерські угоди з кредитодавцями. Задача центрального офісу, навпаки, полягає в тому, щоб розподілити всі залучені від донорських проєктів кошти на районних рівнях. 

Посада: регіональний консультант/ка з фінансової грамотності

Основні обов’язки:

- організація роботи районних консультантів по інформуванню агровиробників про програми державної фінансової підтримки, банківські продукти, гранти та інвестиційні можливості, партнерські програми постачальників матеріальних ресурсів, техніки та обладнання, та подачі онлайн-заявок на фінансування через електронний Кабінет Аграрія

- проведення «тренінгів для тренерів» з підвищення фінансової грамотності

- організація та проведення круглих столів з представниками органів державної влади, банків, постачальників та іншими учасниками агроекосистеми

- участь в розробці законодавства з питань агрофінансування

Вимоги:

- вища аграрна або економічна освіта

- досвід роботи з агровиробниками, банками, постачальниками

info@agrianalytica.com, (+38 050) 914-3543, (+38 097) 578-4651

Контакти

  • info@agrianalytica.com
  • (+38 050) 914-3543
  • (+38 097) 578-4651
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.