bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Експерти в Проєкт «Ефективна первинна медицина в громаді»

Конкурс на відбір експертів для проведення навчальних заходів (тренінгів, вебінарів) та консультацій для цільових аудиторій Проєкту. Дедлайн - 31 січня 2020 року.

Експерти в Проєкт «Ефективна первинна медицина в громаді»

ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «АГЕНЦІЯ ЗМІН «ПЕРСПЕКТИВА» в рамках Проєкту «ЕФЕКТИВНА ПЕРВИННА МЕДИЦИНА В ГРОМАДІ» оголошує конкурс щодо відбору експертів для проведення навчальних заходів (тренінгів, вебінарів) та консультацій для цільових аудиторій Проєкту: управлінських команд ЦПМСД Харківської області; лікарів первинної ланки; лікарів, які планують відкрити приватну практику (ФОП) для надання послуг первинного рівня; керівників громад та районів.

Мета навчання: підвищення потенціалу управлінських команд центрів первинної медичної допомоги, лікарів первинної ланки, керівництва громад та районів в управлінні медичними закладами в умовах реформування системи охорони здоров’я.  

Тематика навчальних заходів (тренінгів, вебінарів) та консультацій може включати наступне: актуальні організаційні та клінічні питання сімейної медицини; юридичні, фінансові аспекти надання послуг первинного рівня, комунікації, сервіс, управління якістю послуг, питання розвитку громадського здоров’я, розбудова організаційних спроможностей надавачів первинної медичної допомоги Харківської області та керівництва громад / районів з метою забезпечення покращення надання медичних послуг первинного рівня.

Термін надання послуг: січень - грудень 2020 р.

Географія проведення навчальних заходів: м. Харків та Харківська область.

Умови участі у конкурсі: 

  • досвіду розробки та проведення навчальних заходів та консультацій для громадського сектору / бізнесу
  • досвід роботи з сектором охорони здоров’я
  • розуміння ходу реформи охорони здоров’я в Україні
  • відповідність запропонованих тем цільовій аудиторії
  • відмінне знання української мови, робоче володіння англійською
  • знання технологій та методів онлайн освіти

Для участі у конкурсі, будь-ласка,  надсилайте резюме та Ваші пропозиції щодо тематики навчальних заходів на електронну адресу: ngo.perspectives@gmail.com

Кінцевий термін прийому документів: 31 січня 2020 року, 17:00.

Контакти

  • Агенція змін “Перспектива” e-mail: ngo.perspectives@gmail.com
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.