bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Адміністратор до ГО «Речі, які допомагають»

В ГО «Речі, які допомагають» шукають відповідального адміністратора з досвідом роботи!

«Речі, які допомагають»  – некомерційна організація, що займається збором, сортуванням, перерозподілом і переробкою одягу у будь-якому стані. Ми розвиваємо культуру свідомого споживання як способу життя.

Непотрібний одяг –  величезний ресурс і каталізатор змін. Він важливий для того, щоб безхатько не замерз на вулиці, а дівчина з незабезпеченої родини пішла на свій перший в житті випускний красивою. Одяг не тільки допомагає людям, а й створює робочі місця і навіть може повернутися в наше життя в якості наповнювача для дивану.

Ми плануємо створити мережу точок прийому одягу в Києві, налагодити систему збору та переробки одягу, щоб завдяки злагодженій співпраці і сильним партнерствам забезпечити теплим одягом усіх, хто цього потребує. Але щоб все це стало реальним, нам потрібен ТИ!

Ключові завдання:
  • Адміністрування процесу підключення кожної компанії та локації розміщення контейнера: попередні домовленості, підписання договору, розміщення контейнера, регулярний збір речей (за запитом) та оперативне вирішення інших поточних питань з компаніями.
  • Пошук та налагодження контактів з благодійними організаціями, центрами, іншими закладами прийому та розподілу речей серед тих, хто їх потребує, створення мережі партнерських організацій та налагодження співпраці.
  • Адміністрування процесу логістики, сортування та переробки речей.
  • Постійний моніторинг стану контейнерів, збір поточних результатів з партнерів та точок збору речей.
  • Оперативна комунікація та пошук швидких та ефективних рішень поточних ситуацій, робота з вхідними запитами, забезпечення актуальною інформацією всіх зацікавлених сторін.
Якості, які ми шукаємо:
  • виключні організаційні навички та відповідальність: те, що має бути зроблене – має бути зроблене;
  • гнучкість та стресостійкість, вміння швидко приймати рішення в будь-якій ситуації;
  • вміння будувати партнерства, підтримувати та розвивати професійні стосунки.

Вакансія передбачає виконання тестового завдання.

Дізнатися детальніше про вакансію чи компанію, залишити відгук на вакансію можна за посиланням: https://happymonday.ua/job/administrator-do-go-rechi-yaki-dopomagayut

Уточнити будь-яку інформацію по проекту чи вакансії можна через пошту: katya@happymonday.ua У темі листа вкажіть “Менеджер із комунікацій та PR до ГО «Речі, які допомагають”.

Контакти

  • katya@happymonday.ua
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.