bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Консультант з розробки методичних рекомендацій

МБФ КАРІТАС УКРАЇНИ оголошує конкус на надання послуг консультанта з розробки методичних рекомендацій щодо розробки  та впровадження програм з надання соціальних послуг на рівні адміністративно-територіальних одиниць в рамках реалізації проекту «Кризового центру» та «Центру розвитку громад» .

Основні завдання:

Консультант аналізує напрацьований досвід Карітасу та адміністративно-територіальних одиниць \ громад де реалізується даний проект, теоретичні засади формування місцевих політик щодо розвитку системи соціальних послуг. Розробляє релевантні методичні рекомендації для персоналу проекту. Розробка має відбуватися у тісній співпраці з керівництвом проекту, іншими консультантами та експертами проекту, зокрема, рекомендації повинні бути пов’язані із інструкціями по формуванню доказової бази, методологією адвокатування, розвитку взаємодії з основними стейкхолдерами.

Порядок подання пропозиції:

-резюме

-мотиваційний лист

-рекомендації у вигляді контактних осіб та посад 

-документ про освіту

-цінова пропозиція, яка також містить кількість часу, який кандидат планує витратити протягом вказаного періоду на виконання ТЗ,  всі податки та збори мають бути включені в ціну

-виписка ФОП або реквізити фізичної особи (реквізити банківського рахунка)

Пропозиції приймаються до 19.12.2019 до 17.00

Період надання послуг консультанта з 23.12.2019 по 10.12.2020

Пропозиції надсилати на мейл: kbukhanets@caritas.ua

Контактна особа – Ксенія Буханець , тел. 095 661 5358

Контакти

  • Ксенія Буханець
  • тел. 095 661 5358
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.