Прийом заявок на волонтерські проекти у Польщі та Німеччині. Початок проектів – 1 вересня 2020 року. Дедлайн подання документів – 31 грудня 2019 року.
Волонтерські проекти в громадських організаціях Польщі та Німеччини
Прийом заявок до 31 грудня 2019!
Більше можливостей для працевлаштування – у розділі «Вакансії»
Проекти триватимуть з 01.09.2020 до 31.08.2020 у громадських організаціях, музеях та освітніх центрах Польщі та Німеччини. Взяти участь можуть молоді люди віком від 18 до 30 років. Дедлайн подання документів – 31 грудня 2019 року.
Опис волонтерських проектів.
Річні волонтерські проекти мають різну тематику – соціальну, історичну, культурно-освітню. Протягом року волонтери будуть працювати в обраному проекті в одній з організацій Польщі:
- у Гданську «Музей Штутгоф»: робота в архіві, допомога в педагогічному відділі, відвідування літніх людей;
- у Кракові освітній центр «Радісна новина 2000»: допомога в проведенні занять та тренінгів для учнів і молоді, робота в офісі, відвідування літніх людей;
- у Кракові «Мальтійський центр допомоги дітям з обмеженими можливостями та їх родинам»: робота з дітьми з аутизмом і ДЦП під час музикотерапії та в басейні;
- в Освенцимі «Єврейський центр»: проведення тренінгів та екскурсій, зокрема англійською, допомога в офісі;
- в Освенцимі «Міжнародний дім зустрічей для молоді»: офісна робота, робота над перекладами, опіка екскурсійних груп, участь в освітніх тренінгах.
- у Любліні «Брама Гродська – Театр NN»: допомога в офісі, робота над перекладами, участь у тренінгах та різних культурно-освітніх заходах;
- у Варшаві «Єврейська община»: допомога в дитячому садку, робота з літніми людьми;
- у Кшижова «Кшижова для європейського взаєморозуміння» – домога у підготовці та реалізації освітніх програм, робота в офісі.
У Німеччині більшість проектів пов’язані з роботою в архівах музеїв, а також офісна робота та відвідування літніх людей. Проекти в Німеччині:
- у Берліні – офісна робота, допомога в проведенні різноманітних соціальних заходів, відвідування літніх людей з єврейської общини;
- у Дахау – робота в меморіальному центрі, допомога в проведенні освітніх заходів для молоді;
- у Гамбурзі – допомога в архіві меморіального комплексу, участь в семінарах та молодіжних таборах, відвідування літніх людей;
- в Оснабрюку – робота в архіві в меморіальному центрі та участь в усіх заходах центру, інформаційний супровід відвідувачів музею;
- у Веймарі – допомога в архіві музею, проведення екскурсій по виставі, участь у молодіжних програмах музейного комплексу.
Проекти у Польщі передбачають, що волонтери з України будуть разом працювати, або жити з волонтерами з Німеччини. На початку волонтерського року відбудеться підготовчий семінар. Наступні семінари протягом року дадуть змогу учасникам представити свої успіхи в проектах та обговорити подальшу діяльність з координатором.
Фінансове забезпечення учасників.
Учасники отримають:
- квитки на дорогу до міста, де буде відбуватися проект та назад по його завершенню;
- безкоштовну річну візу;
- страховку;
- житло;
- безкоштовний проїзд по місту;
- гроші на харчування та кишенькові, які отримуватимуть учасники щомісяця у розмірі від 800 злотих в Польщі та 350 євро в Німеччині;
- оплачувану відпустку;
Вимоги до кандидатів.
Молоді люди віком від 18 до 30 років.
Кандидати мають бути мобільними та з високим рівнем мотивації.
Важливим є досвід громадської діяльності та знання іноземних мов: німецької для проектів у Німеччині та англійської для проектів у Польщі.
Умови відбору.
- Для участі у польських проектах необхідно підготувати англійською мовою, а для участі в німецьких – німецькою мовою наступні документи:
- анкета;
- мотиваційний лист;
- 4 фото 3,5*4,5.
- Відібраним кандидатам буде запропоновано пройти співбесіду, на підставі якої будуть остаточно відібрані кандидати до кожного конкретного проекту.
- Термін подачі документів.
- Для участі у проекті необхідно заповнити анкету та подати увесь список документів до 31 грудня 2019 року.
- У разі виникнення питань просимо звертатися за мейлом [email protected], чи 068 35 99 013
Коментарі