bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Фасилітатор/ка для стратегічної сесії ГО «Еколтава»

Команда екологічної організації «Еколтава» (м. Полтава) планує провести чергову сесію стратегічного планування для формування стратегічного плану на найблищі 2 роки. Хочемо виділити на цей процес  - 2,5- 3  дні роботи групи.

Тож, оголошуємо тендер на проведення стратегічної сесії. Шукаємо фасилітатора/ку. 

Сума тендеру для гонорару фасилітатора/ки - 13 120 грн

У вартість послуги вже входить проїзд тренера до місця проведення сесії, проживання та харчування, а також податки ФОП,

Організація оплачує всі необхідні додаткові матеріали для комфортної роботи. 

Організація вже проходила етап самооцінки та планування організаційного розвитку. Задачі минулої стратегії діяльності вже вичерпані або потребують оновлення з огляду на зовнішні і внутрішні обставини.  Хочемо оновити стратегію діяльності “Еколтави” за трьома основними напрямками - розвиток екологічного руху в Україні, просвітництво і адаптація громад до зміни клімату, лобіювання роціонального поводження з відходами у місті. 

Але процес стратегічної сесії має включати аналіз внутрішньо-організаційного процесу у команді, організаційні, кваліфікаційні та трудові спроможності Еколтави.Мета сесії  - короткий аналіз поточної ситуації (згідно минулого плану роботи) та місце організації серед ЦА та партнерів.  Напрацювання базису для майбутньої стратегії діяльності організації на 2 роки. Погодження основних політик діяльності організації. 

Очікуємо від кандидата: 

 - консультації та ознайомлення з діяльністю організації до проведення стратегічної сесії (плани, досягнення, ресурсні можливості ГО, досвід) 

 - фасилітація та модерації процесу стратегічного планування команди ( визначення основних цілей по напрямках, аналіз спроможності та реалістичності напланованого, визначення аудиторій та методів досягнення цілей) 

 - консультаційний та експертний супровід команди  при подальшому формуванні Стратегії організації (оформлення напрацьованого в єдиний стратегічний документ, корегування)  

 - погодження програми та її гнучкість згідно очікувань і потреб організації і тренера 

Щиро запрошуємо брати участь у тендері та надсилати свої пропозиції на пошту office@ekoltava.org до 13 грудня 2019 року. 

Приймаємо: 

 - резюме кандидата 

 - опис досвіду та рекомендації 

 - пропонована програма сесії 

Вимоги до виконавців

- Підтверджений досвід фасилітації та модерації стратегічних планувань команди 

- участь у роботі громадських об’єднань України (бажано) 

- обізнаність у специфіці роботи екологічних неурядових організацій (бажано) 

- інноваційний та креативний підхід до роботи 

- наявність документів ФОП III групи з відповідними кведами послуг ( консультаційні послуги) 

 

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.