Можливості волонтерства в місті Гдиня в Польщі на 12 місяців, з 1го лютого 2020 по 31ше січня 2021 року.
Новий рік хочеться починати по-новому. Краще за все в новому місці, новій країні та в новій компанії. Правда ж?
Маємо 2 чудові можливості волонтерства в місті Гдиня в Польщі на 12 місяців, з 1го лютого 2020 по 31ше січня 2021 року:
Дана волонтерська діяльність розвиває комунікаційні навички, толерантність та світогляд. Ти матимеш можливість подивитися на життя в іншій країні зсередини та вивчити іншу культуру та мову.
Основні вимоги до ВСІХ волонтерів:
Умови для всіх волонтерів:
Якщо вас зацікавила одна з перерахованих можливостей і у вас з’явились питання – їх можна поставити листом на мейл: [email protected].
При заповненні анкети відправляючою організацією просимо вказувати КІПЦ “Європейський Клуб” (ми Вас з радістю відправимо і допоможемо з документами, підготовкою і реадаптацією):
Sending organization: Kremenchuk informative-elucidative center “European Club”
PIC: 945867759
EI number / Quality label number: 2019-1-PL01-ESC52-065888
Phone: +380501449467
E-mail: [email protected]
Address: Sofijivska str., 36b, Kremenchuk 39617, Ukraine
Contact person: Olena Glazkova
Contact e-mail: [email protected]
Ми працюємо в галузі освіти, реабілітації, соціальної допомоги та терапії. Ми розширюємо знання суспільства про спектр аутизму та інших порушень розвитку. Фонд – основа Occupational Therapy Workshops (OTW, семінари з професійної терапії), які призначені для практичної підготовки професійних та соціальних навичок наших учасників. Волонтер зможе допомагати безпосередньо терапевтам OTW робити терапію більш безпечною.
Докладніше про роботу в організації за посиланням нижче:
https://www.youtube.com/watch?v=4YOWU990SEE&feature=emb_title
Хто може подати заявку?
Відкрита особа, яка розуміє і терпима до тих, хто відрізняється. Волонтер/ка повинен/а бути гнучким/ою і розумним/ою. Людина повинна представити певний рівень емпатії, щоб мати можливість керувати цим типом життя. Слід також зазначити, що часто наші учасники вільно виражають себе, а також проявляють свою прихильність, не беручи до уваги, чи комфортно цій людині або готова вона до цього чи ні. Саме тому волонтери не повинні фобічно реагувати на прояви прихильності та фізичного контакту в цілому і мати доброзичливе ставлення до світу. Вітається, якщо волонтер/ка зацікавлений/а у терапії осіб з спектром аутизму та інших порушень розвитку.
Онлайн заявка є тут: http://tiny.cc/cc49fzдо 17 листопада 2019 року.
2. Будинок соціального захисту працює з людьми похилого віку, часто з інвалідністю – http://cwm.org.pl/wolontariat-miedzynarodowy/520/2
Завданням організації є забезпечення постійного догляду за людьми похилого віку та задоволення їх основних потреб: життєвих та належних медичних послуг, відповідно до чинних стандартів. Мешканці віком від 50 до 100 років, багато з інвалідністю та/або іншими захворюваннями.
Волонтери підтримують роботу в основному в трудової терапії, наприклад, у музикотерапії, бібліотерапії тощо, беруть участь у всіх заходах, що проводяться та допомагають перевезти мешканців до реабілітації.
Хто може подати заявку?
Волонтер/ка повинен/а бути досить екстравертною людиною з хорошими манерами, відкритим/ою до людей та нового досвіду. Поважати особисті межі. Крім того, відповідальним/ою і не соромитися звертатися до співробітників за допомогою, якщо це необхідно.
Волонтер/ка, зацікавлений/а у участі в Європейській волонтерській службі, повинен/а заповнити заявку http://tiny.cc/xe49fzдо 17листопада 2019 року.
Коментарі