ГО «Міждисциплінарний науково-освітній центр протидії корупції» (далі — ACREC) запрошує викладача або викладачку для проведення практичних занять із навчального курсу «Методологія дослідження корупції» Магістерської програми «Антикорупційні студії».
1. Загальна інформація про посаду:
ГО “Міждисциплінарний науково-освітній центр протидії корупції” (далі — ACREC) запрошує викладача або викладачку для проведення практичних занять із навчального курсу «Методологія дослідження корупції” Магістерської програми «Антикорупційні студії» Національного університету «Києво-Могилянська академія».
Викладач/ка (експерт/-ка) має розробити зміст та провести 5 аудиторних практичних занять (10 академічних годин) в рамках курсу «Методологія дослідження корупції» магістерської програми «Антикорупційні студії». Всі активності викладача/викладачки мають здійснюватися у тісній співпраці та за попереднім узгодженням з ACREC. У свою чергу, ACREC буде сприяти плануванню, розробці та звітності викладача/викладачки (експерта/-ки) та коригувати його/її діяльність згідно з вимогами експертів проекту «Підтримка організацій-лідерів у протидії корупції в Україні «Взаємодія», що реалізується за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) Агентства Сполучених Штатів з міжнародного розвитку (далі — USAID).
2. Технічне завдання.
(а) Завдання: провести 5 аудиторних практичних занять (10 академічних годин), присвячених практичному застосуванню теоретичних концепцій, досліджень та аналітики, а також впливу аналітики на антикорупційну політику для студентів в рамках курсу «Методологія дослідження корупції» магістерської програми «Антикорупційні студії» Національного університету «Києво-Могилянська академія».
(б) Інформація про проект: Магістерська програма «Антикорупційні студії» — це унікальна навчальна програма для здобуття освітнього рівня магістра, що поєднує у собі широкий спектр дисциплін у сфері політичної науки, права, економіки та соціології. Програму «Антикорупційні студії» було розроблено ACREC спільно з кафедрою політології Національного університету «Києво-Могилянська академія», де вона реалізовується з вересня 2019 року.
(в) Обсяг роботи експерта:
1. Розробити план 5 аудиторних практичних занять (10 академічних годин) щодо практичного застосування теоретичних концепцій, досліджень та аналітики, а також впливу аналітики на антикорупційну політику в рамках курсу «Методологія дослідження корупції» (розробка плану заняття означає розробку тематичного наповнення занять, розкриття основних питань досліджуваної теми);
2. Розробити навчальні матеріали в рамках навчального курсу, зокрема презентації та завдання до практичних занять;
3. Провести 5 аудиторних практичних занять (10 академічних годин) відповідно до розробленого плану.
(г) Очікуваний продукт роботи експерта:
1. План проведення 5 аудиторних практичних занять щодо практичного застосування теоретичних концепцій, досліджень та аналітики, а також впливу аналітики на антикорупційну політику для студентів в рамках загального курсу;
2. Навчальні матеріали в рамках навчального курсу, зокрема презентації та завдання до практичних занять;
3. Проведення 5 аудиторних практичних занять (10 академічних годин).
(ґ) Вимоги до змісту та методології навчального курсу:
1. Практичні заняття повинні включати такі методики викладання як робота в малих групах, кейс-стаді, дискусії;
2. Зміст практичних занять повинен включати обговорення: а) українських корупційних кейсів із застосуванням теоретичних концепцій, зокрема щодо великої політичної корупції в Україні, щодо «проблеми колективної дії» та корупції в судовій системі України, щодо корупції під час проведення публічних закупівель до запровадження Prozorro; б) порівняння наукових досліджень та аналітичних документів, побудова переконливої аргументації; в) розробка та структура аналітичних документів; г) методи для підготовки аналітичних документів та ін.
(д) Термін контракту та дедлайн: ця робота для консультанта/ки, що є громадянином/кою України, і розрахована на 10 академічних годин; тривалість роботи – кінець листопада- грудень 2019 року.
3. Вимоги до досвіду та кваліфікацій:
(а) Вища освіта за спеціальністю філософія, політологія, соціологія;
(б) Досвід проведення тренінгів із зазначеної проблематики з акцентом на антикорупційну тематику буде перевагою;
(в) Гнучкість та спроможність узгоджувати деталі навчальної програми з ACREC та донорською організацією;
(г) Готовність надання інформаційно-консультативної допомоги учасникам програми під час курсу;
(ґ) Відмінне володіння українською мовою та робочий рівень володіння англійською мовою;
(д) Здатність працювати в межах чітко встановлених дедлайнів та дотримуватись термінів виконання навчально-методичного плану курсу.
4. Для участі у конкурсному відборі необхідно відправити наступні документи:
(а) Резюме кандидата, яке відповідає всім вищеперерахованим вимогам;
(б) Зразок програми практичних занять та/або відео з публічним виступом, копію власної наукової роботи (статті тощо).
5. Документи треба надсилати на поштову скриньку: [email protected]
6. Дедлайн подачі заявок: 28 листопада 2019 року.
Магістерська програма «Антикорупційні студії» стала можливою завдяки підтримці американського народу через Агентство Сполучених Штатів з міжнародного розвитку (USAID). Зміст Магістерської програми «Антикорупційні студії» є виключною відповідальністю Міждисциплінарного науково-освітнього центру протидії корупції і необов’язково відображає погляди USAID чи Уряду Сполучених Штатів.
Коментарі