Менеджер/ка з адвокації та Старший/а дослідник/ця в НАКО

Незалежний антикорупційний комітет з питань оборони (НАКО) шукає Менеджера/ку з адвокації та Старшого/шу дослідника/цю для роботи над впровадженням змін в секторі оборони. Дедлайн 16 листопада 2019 року. 

Більше можливостей для працевлаштування у розділі «Вакансії»

Незалежний антикорупційний комітет з питань оборони (НАКО) – громадська організація, створена на базі спільної ініціативи програми Transparency International з безпеки і оборони та Transparency International Україна з метою зниження рівня корупції в оборонному секторі України, – оголошує вакансію на позицію Менеджера з адвокації.

Методологія роботи НАКО поєднує глибоке розуміння викликів корупції в оборонному секторі України, міжнародну експертизу та провідну світову практику протидії корупції й розбудови доброчесності. Ми переконані, що подолання корупції та підвищення рівня прозорості в оборонному секторі це ключова умова безпеки, стабільності й процвітання нашої держави.

НАКО складається з Комітету, що засідає чотири рази на рік і налічує шість високопрофесійних топ-діячів у сфері антикорупції, оборони та урядування, а також Секретаріату, що діє на постійній основі і представлений командою експертів, аналітиків та фахівців з адвокацій й комунікацій. 

Робота в НАКО – це можливість працювати над довгостроковими якісними змінами в українському оборонному секторі.

Команда НАКО віддана справі зміцнення Української держави шляхом викорінення корупції як явища, тому ми шукаємо вмотивовану й цілеспрямовану людину, яка володіє лідерськими якостями і щиро прагне подолати корупцію у секторі безпеки і оборони України. 

Місце роботи: місто Київ, можливі відрядження по Україні.

Початок роботи: якомога швидше.

Заробітна плата: щомісячний гонорар, що виплачується за рахунок грантових коштів. Розмір оплати – залежно від досвіду.

Строк подачі заявки: 16 листопада 2019 року. 

Детальніше на сайті НАКО:

Менеджер/ка з адвокації і досліджень: https://bit.ly/36TMHbY

Старший/ша дослідник/ця: https://bit.ly/2p7l3Y1

Щоб податися на вакансію, просимо надсилати резюме та мотиваційний лист на імейл oasadcha@transparency.org, вказавши у темі листа «Менеджер з адвокації і досліджень – НАКО Україна».

Заявки розглядаються по мірі надходження, тож не зволікайте та надсилайте свої документи, щойно вони будуть готові.  

Успішним кандидатам буде запропоновано виконати тестові завдання та пройти співбесіди з керівництвом організації. 

Контакти

  • oasadcha@transparency.org
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новi

Мої активи

Нові можливості з ГУРТом!Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.