bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Викладач методології досліджень з протидії корупції: дизайну досліджень, теорії і методів вивчення

Конкурс на посаду викладача/викладачки навчального курсу «Методологія проведення досліджень в сфері протидії корупції: дизайн наукових досліджень, теорії та методи вивчення корупції» в рамках Магістерської програми «Антикорупційні студії» Національного університету «Києво-Могилянська академія». Міждисциплінарний науково-освітній центр протидії корупції (далі ACREC) запрошує викладача або викладачку у сфері проведення досліджень корупції для викладання занять навчального курсу. Дедлайн — 20 листопада 2019 року.

Більше можливостей для працевлаштування у розділі «Вакансії»

1. Загальна інформація про посаду:

Міждисциплінарний науково-освітній центр протидії корупції (далі ACREC) запрошує викладача або викладачку у сфері проведення досліджень корупції для викладання занять навчального курсу «Методологія проведення досліджень у сфері протидії корупції: дизайн наукових досліджень, теорії та методи вивчення корупції»  Магістерської програми «Антикорупційні студії».

Викладач/ка (експерт) має розробити зміст та провести 5 аудиторних занять (10 академічних годин) з проблематики основ дизайну наукового дослідження корупції  в рамках курсу «Методологія проведення досліджень в сфері протидії корупції: дизайн наукових досліджень, теорії та методи вивчення корупції» Магістерської програми «Антикорупційні студії». Всі активності викладача/викладачки мають здійснюватися у тісній співпраці та за попереднім узгодженням з ACREC. У свою чергу, ACREC  буде сприятиме плануванню, розробці та звітності викладача/викладачки (експерта) та коригувати його/її діяльність згідно з вимогами експертів проекту «Підтримка організацій-лідерів у протидії корупції в Україні «Взаємодія», що реалізується за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) Агентства Сполучених Штатів з міжнародного розвитку (далі USAID).

2. Технічне завдання.

(а)  Завдання:  провести 5 аудиторних занять (10 академічних годин) присвячених основам дизайну наукового дослідження в рамках курсу   «Методологія проведення досліджень у сфері протидії корупції: дизайн наукових досліджень, теорії та методи вивчення корупції» Магістерської програми «Антикорупційні студії» Національного університету «Києво-Могилянська академія».

(б) Інформація про проект: Магістерська програма «Антикорупційні студії» це унікальна навчальна програма для здобуття освітнього рівня магістра, що поєднує у собі широкий спектр дисциплін у сфері політичної науки, права, економіки та соціології. Програму «Антикорупційні студії» було розроблено Міждисциплінарним науково-освітнім центром протидії корупції спільно з кафедрою політології Національного університету «Києво-Могилянська академія», де вона реалізовується з вересня 2019 року.

(в)  Обсяг роботи експерта:

1. Розробити план 5 аудиторних занять (10 академічних годин) з основ дизайну наукового дослідження в рамках курсу «Методологія проведення досліджень у сфері протидії корупції: дизайн наукових досліджень, теорії та методи вивчення корупції» (розробка плану заняття означає розробку тематичного наповнення занять, розкриття основних питань досліджуваної теми);

2. Розробити навчальні матеріали в рамках навчального курсу, зокрема презентації до лекцій, завдання до семінарських занять;

3.  Провести 5 аудиторних занять (10 академічних годин) відповідно до розробленого плану.

(г)  Очікуваний продукт  роботи експерта:

1. План проведення 5 аудиторних занять з  основ дизайну наукового дослідження для студентів в рамках загального курсу;

2. Навчальні матеріали в рамках навчального курсу, зокрема презентації до лекцій, завдання до семінарських занять;

3. Проведення 5 аудиторних занять (10 академічних годин).

(ґ) Вимоги до змісту та методології  навчального курсу: 

1.  Заняття повинні включати інтерактивні методики викладання, зокрема лекції-дискусії, роботи в малих групах, кейс-стаді та інше;

2.  Зміст лекцій повинен висвітлити такі питання: основні складові дослідження, можливості та обмеження наукового дослідження корупції, розробка наукової проблеми дослідження, стратегії визначення аналітичної проблеми дослідження, роль наукового питання у дослідженні, приклади основних питань у дослідженні корупції; розробка аналітичного питання дослідження та ін.

(д) Термін контракту та дедлайн: ця робота для консультантів, що є громадянами України, і розрахована на 10 академічних годин; тривалість роботи – четвертий-п’ятий тиждень листопада 2019 року.

3. Вимоги до досвіду та кваліфікацій:

(а) Доктор філософії (кандидат наук)/галузь знань 05 Соціальна та поведінкові науки/PhD in Political Science, PhD in Public Policy;

(б) Мати 3 роки професійного досвіду викладацької діяльності у галузі соціальних та поведінкових наук. Професійний досвід викладацької діяльності у сфері політології з акцентом на антикорупційну тематику буде перевагою;

(в) Гнучкість та спроможність узгоджувати деталі навчальної програми з ACREC та

донорською організацією;

(г) Готовність надання інформаційно-консультативної допомоги учасникам програми під

час курсу;

(ґ) Мати відмінне володіння українською мовою та робочий рівень володіння англійською мовою;

(д) Здатність працювати в межах чітко встановлених дедлайнів та дотримуватись термінів виконання навчально-методичного плану курсу.

4. Для участі у конкурсному відборі необхідно відправити наступні документи:

(а) Резюме кандидата, яке відповідає всім вищеперерахованим вимогам;

(б) Зразок програми авторського курсу та/або відео з публічним виступом, копію власної наукової роботи (статті тощо).

5. Документи треба надсилати на поштову скринькуacrec.kma@gmail.com

6. Дедлайн подачі заявок: 20 листопада 2019 року.

Магістерська програма «Антикорупційні студії» стала можливою завдяки підтримці американського народу через Агентство Сполучених Штатів з міжнародного розвитку (USAID). Зміст Магістерської програми «Антикорупційні студії» є виключною відповідальністю Міждисциплінарного науково-освітнього центру протидії корупції і необов’язково відображає погляди USAID чи Уряду Сполучених Штатів.

 

 

Контакти

  • +380636895965
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 1  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.