bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Конкурс на посаду консультанта з надання послуг супервізора для медичних працівників

Миколаївська благодійна організація «Всеукраїнська Мережа людей, які живуть з ВІЛ/СНІД» в рамках проекту «ACCESS Pro: Доступ спільнот до послуг з догляду та лікування ВІЛ через сучасні інформаційні системи та кращий зв’язок з послугами, в рамках програми PEPFAR» шукає консультанта з надання послуг супервізора для медичних працівників. Дедлайн 11 листопада 2019 року.

 

Більше можливостей для працевлаштування у розділі «Вакансії»

Миколаївська благодійна організація «Всеукраїнська Мережа людей, які живуть з ВІЛ/СНІД» в рамках проекту «ACCESS Pro: Доступ спільнот до послуг з догляду та лікування ВІЛ через сучасні інформаційні системи та кращий зв’язок з послугами, в рамках програми PEPFAR», який спрямований на запровадження і розповсюдження  ефективних моделей та підходів виявлення пацієнтів з ВІЛ інфекцією (тестування  на базі неспеціалізованих медичних закладів, тестування партнерів пацієнтів, у яких було виявлено ВІЛ) та залучення їх до лікування, оголошує конкурс на вакансію консультанта з надання послуг супервізора для медичних працівників.

До подачі документів запрошуються кандидати з Полтавської області.

Завдання в рамках виконання робіт:          

 • Проведення групових супервізій для медичних працівників закладів охорони здоров’я щодо впровадження моделей тестування на ВІЛ за ініціативи медичного працівника та тестування на ВІЛ партнерів виявлених ЛЖВ, а також моделей кейс-менеджменту, спрямованого на раннє залучення пацієнтів до АРТ і формування прихильності до лікування.
 • Підвищення у медичних працівників мотивації для роботи зі складними клієнтами і пацієнтами шляхом розвитку емоційного інтелекту.
 • Подолання стигми та дискримінації при роботі з представниками груп найвищого ризику.
 • Профілактика професійного вигорання.
 • Складання звітної документації.
 • Виконання інших доручень в межах професійної компетенції (за потребою).

Основні вимоги до кандидатів:

 • Досвід у наданні послуг супервізора.
 • Досвід роботи з групою та проведення індивідуального консультування.
 • Відмінні комунікативні та організаційні навички.

Зацікавлених кандидатів просимо надсилати резюме до 18.00 11.11.2019 року на електронну адресу: saviren1618@gmail.com

У темі листа обов’язково зазначте «Консультант з надання послуг супервізора для медичних працівників».

Конкурсний відбір буде здійснюватися в 2 етапи: 1-ий телефонна співбесіда із кандидатами, відібраними за резюме, 2 – ий співбесіди з відібраними кандидатами.

На співбесіду буде запрошено тільки кандидатів, які пройдуть попередній відбір.

У разі виникнення запитань звертайтесь, будь ласка, до керівника проекту Бондаренко Ірини Володимирівни, тел.  0935457167

 Остаточне визначення переможців, які будуть залучені до реалізації проекту, відбудеться не пізніше 13.11.2019 року. Результати конкурсу будуть повідомлені учасникам електронною поштою не пізніше 13.11.2019 року.

Організатори конкурсу залишають за собою право заміни консультантау випадку неякісного виконання завдань проекту. 

Контакти

 • saviren1618@gmail.com
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

 •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.