bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Консультант з адміністрування комп’ютерного та мультимедійного простору ХАБу (подовжено дедлайн)

 

Запит листів до висловлення зацікавленості на надання послуг в проекті, що фінансується Світовим банком. Дедлайн – 7листопада 2019 року.

Більше можливостей для працевлаштування у розділі «Вакансії»

Україна отримала від Світового Банку фінансову допомогу (далі Грант) на реалізацію Проекту подолання наслідків конфлікту, пілотний проект з відновлення та розбудови спроможностей (далі Проект). Проект впроваджується під загальним наглядом Міністерства з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України (далі МТОТ). Для здійснення діяльності за Проектом, МТОТ має намір витратити частину коштів Грантів для платежів за консультаційні послуги.

В рамках реалізації проваджується субпроект «Кожен має значення» (далі Субпроект). Субпроект направлений на створення єдиної соціально-культурної платформи (ХАБу) для розширення спектру якісних соціальних послуг, спрямованих на підтримку інтеграційних та адаптаційних процесів серед внутрішньо переміщених осіб (далі – ВПО), комбатантів та їх сімей і приймаючої громади міста Куп’янськ, Харківської області.

Консультаційні послуги (надалі Послуги) передбачають послуги спеціаліста з адміністрування комп’ютерного та мультимедійного простору ХАБу, серед основних завдань якого є:

 • підвищення навичок відвідувачів щодо вмінь користуванням персональними комп’ютерами;
 • проведення навчання бенефіціарів з комп’ютерної грамотності, ігор для розвитку, майстер класів, тренінгів для ВПО, комбатантів та відвідувачів ХАБу;
 • адміністрування роботи телекомунікаційної мережі ХАБу;
 • підтримка працездатності комп’ютерної техніки та програмного забезпечення ХАБу.

Режим надання послуг – Консультант надаватиме свої послуги протягом стандартного робочого дня, п’ять (5) робочих днів на робочий тиждень. Послуги надаватимуться у місті Куп’янськ, Харківської області.

Виконання завдання орієнтовно триватиме до 31 травня 2020 року.

Консультант працюватиме в межах затвердженого Технічного завдання, з текстом якого можна ознайомитись за наступним посиланням – Технічне завдання KU-CS-1-011-ІС.

МТОТ запрошує правомочних фізичних осіб-індивідуальних консультантів (надалі Консультанти) висловити свою зацікавленість у наданні Послуг у формі резюме (українською чи англійською мовами). Зацікавлені Консультанти мають надати інформацію щодо відповідності своєї кваліфікації та досвіду для виконання Послуг.

Вимоги до кваліфікації зацікавлених Консультантів наступні.

Обов’язкові кваліфікаційні вимоги до Консультанта:

 • освіта за спеціальністю відповідної галузі знань, або повна загальна середня освіта;
 • підтверджений досвід роботи адміністратором комп’ютерних мереж не менш одного (1) року;
 • впевнений користувач ПК, знання і практичні навички використання пакетів офісного програмного забезпечення;
 • володіння навичками обслуговування ПК;
 • володіння навичками безпечної роботи в мережі Інтернет;
 • володіння навичками адміністрування сайтів та соціальних сторінок;
 • вільний рівень володіння українською та російською мовою.

Додаткові кваліфікаційні вимоги, які відповідають специфіці завдання та будуть прийматись як перевага:

 • володіння іноземними мовами;
 • клієнтоорієнтованість;
 • креативність.

Зацікавлені консультанти мають звернути увагу на параграф 1.9 "Керівництва: відбір та залучення консультантів за позиками МБРР, кредитами та грантами МАР позичальниками Світового банку”, опублікованого Світовим банком у січні 2011 року зі змінами від липня 2014 року, що визначає політику Світового банку щодо конфлікту інтересів.

Відбір консультантів здійснюватиметься за процедурою відбору індивідуальних консультантів (IC), за правилами встановленими у вищевказаному Керівництві.

Зацікавлені Консультанти можуть отримати додаткову інформацію за зазначеною нижче контактною інформацією з 10:00 до 18:00 окрім вихідних днів:

Контактна особа: Володимир Воротюк

Телефон: + 38 (044) 536-92-55

Ел.пошта: vorotyuk@outlook.com

Висловлення зацікавленості слід направляти електронною поштою за наведеною нижче адресою до 17:00 (за місцевим часом) 7листопада 2019 року.

Міністерство з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України

Секретарю Тендерного Комітету – Бригінець Я.М.

Тема листа – “Виявлення зацікавленості - KU-CS-1-011-ІС, Консультант з адміністрування комп’ютерного та мультимедійного простору ХАБу”.

Ел.пошта: brigin@mtot.gov.ua, обов’язкова копія vorotyuk@outlook.com, brigin@ukr.net та z.amiranovich@gmail.com.

 

Контакти

 • 38 (044) 536-92-55
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

 •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.