bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Обласний координатор Порталу даних та Державної цільової програми, Донецька обл. (подовжено дедлайн)

Запит Листів до висловлення зацікавленості на надання послуг в рамках Проекту, що фінансується Світовим банком. Дедлайн - 7 листопада 2019 року.

Україна отримала від Світового Банку фінансову допомогу (далі - Гранти) на реалізацію Проекту подолання наслідків конфлікту, пілотний проект з відновлення та розбудови спроможностей (далі - Проект). Проект впроваджується під загальним наглядом Міністерства з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України (далі - МТОТ). Для здійснення діяльності за Проектом, МТОТ має намір витратити частину коштів Грантів для платежів за консультаційні послуги.

Консультаційні послуги (надалі - Послуги) передбачають сприяння проведенню інформаційно-роз’яснювальної роботи, забезпечення визначення цілей та пріоритетів у проведенні, координації, моніторингу, збору, аналізу даних та реалізації комплексу заходів, зокрема виконання функцій координатора з відстеження процесу впровадження Державної цільової програми відновлення та розбудови миру в східних регіонах України, Стратегії інтеграції внутрішньо-переміщених осіб та Порталу економічного та соціального відновлення. Завдання передбачає тісну співпрацю з МТОТ та з ключовими структурами міжнародного, загальнодержавного та місцевого рівнів.

Послуги надаватимуться у Донецькій області.

Виконання завдання орієнтовно триватиме до 31 травня 2020 року з можливістю подовження.

Консультант працюватиме в межах затвердженого Технічного завдання, з текстом якого можна ознайомитись за наступним посиланням – Технічне завдання CS-1-024-IC.

МТОТ запрошує правомочних фізичних осіб - індивідуальних консультантів (надалі - Консультанти) висловити свою зацікавленість щодо надання Послуг у формі резюме (українською чи англійською мовами). Зацікавлені Консультанти мають надати інформацію щодо відповідності своєї кваліфікації та досвіду для виконання Послуг. Консультанти можуть додавати будь-які інші додаткові матеріали, які можуть підтверджувати наявність заявленого Консультантом досвіду та кваліфікації.

Вимоги до кваліфікації зацікавлених Консультантів наступні.

Обов’язкові кваліфікаційні вимоги до Консультанта:

 • вища повна освіта в сфері управління/економіки/юриспруденції/ інформаційних технологій;
 • володіння стандартними комп’ютерних програмами на рівні користувача (пакет MS Office);
 • знання української мови на високому професійному рівні;
 • досвід роботи з місцевими органами влади та міжнародними партнерами;
 • досвід збору, обробки та узагальнення інформації за допомогою інформаційних систем;
 • досвід  не менше 1 року з реалізації проектів та заходів як мінімум регіонального рівня;
 • досвід координації робіт групи співробітників щодо збору та обробки великих масивів неструктурованої інформації;
 • навички аналітичної роботи.

Кваліфікаційні вимоги, які відповідають специфіці завдання та будуть прийматись як перевага:

 • досвід надання послуг що відноситься до специфіки завдання;
 • наявність практичних знань з основних принципів розробки та управління проектами за різними методологіями (Класичний проектний підхід; PRINCE2, Agile; Scrum; Lean; Kanban; Six Sigma).

 Зацікавлені консультанти мають звернути увагу на параграф 1.9 „Керівництва: відбір та залучення консультантів за позиками МБРР, кредитами та грантами МАР позичальниками Світового банку”, опублікованого Світовим банком у січні 2011 року зі змінами від липня 2014 року, що визначає політику Світового банку щодо конфлікту інтересів.

Відбір консультантів здійснюватиметься за процедурою відбору індивідуальних консультантів (IC), за правилами встановленими у вищевказаному Керівництві.

Зацікавлені Консультанти можуть отримати додаткову інформацію за зазначеною нижче контактною інформацією з 10:00 до 18:00 окрім вихідних днів:

Контактна особа: Володимир Воротюк

Телефон: + 38 (044) 536-92-55

Ел.пошта: vorotyuk@outlook.com

Висловлення зацікавленості слід направляти електронною поштою за наведеною нижче адресою до 17:00(за місцевим часом) 7 листопада 2019 року.

Міністерство з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України

Секретарю Тендерного Комітету – Бригінець Я.М.

Тема листа – “Висловлення зацікавленості - CS-1-024-IC, Обласний координатор Порталу даних та Державної цільової програми в Донецькій області”

Ел.пошта: brigin@mtot.gov.ua, обов’язкова копія vorotyuk@outlook.com та brigin@ukr.net.

Більше можливостей для працевлаштування у розділі «Вакансії».

 

Контакти

 • + 38 (044) 536-92-55
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

 •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.