bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Спеціаліст з підтримки Координаційної платформи з розбудови миру та відновлення (подовжено дедлайн)

Запит Листів до висловлення зацікавленості на надання послуг в рамках Проекту, що фінансується Світовим банком. Дедлайн -  7 листопада 2019 року.

Назва завдання: "Спеціаліст з підтримки Координаційної платформи з розбудови миру та відновлення"

№ завдання (за Планом закупівель): CS-1-020-IC

Україна отримала від Світового Банку фінансову допомогу (далі - Гранти) на реалізацію Проекту подолання наслідків конфлікту, пілотний проект з відновлення та розбудови спроможностей (далі - Проект). Проект впроваджується під загальним наглядом Міністерства з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України (далі - МТОТ). Для здійснення діяльності за Проектом, МТОТ має намір витратити частину коштів Грантів для платежів за консультаційні послуги.

Консультаційні послуги (надалі - Послуги) передбачають послуги із забезпечення адміністративної підтримки та допомоги МТОТ для успішного виконання заходів в рамках Координаційної платформи з розбудови миру та відновлення (далі – Координаційна платформа) та подальших заходів в рамках Цільового фонду багатьох партнерів. Консультант тісно співпрацюватиме із Старшим  спеціалістом з Порталу даних, та Старшим координатором з питань Координаційної платформи та  Порталу даних. Консультант виконуватиме функції координатора з відстеження процесу впровадження Державної цільової програми відновлення та розбудови миру в східних регіонах України, Стратегії інтеграції внутрішньо-переміщених осіб та Порталу економічного та соціального відновлення; взаємодіятиме з місцевою адміністрацією, неурядовими організаціями та міжнародними партнерами в області; підтримуватиме заходів з відновлення на рівні області; підвищення інституційної спроможності щодо проведення заходів з визначення учасників програм на рівні громади та створення координаційної групи, визначення та затвердження місцевих пріоритетів, розробка тимчасових стратегій, які заохочують зміни поведінки окремих осіб і громади вцілому, збір та поширення інформації.

Режим надання послуг – Консультант надаватиме свої послуги протягом стандартного робочого дня, п’ять (5) робочих днів на робочий тиждень. Послуги надаватимуться у місті Києві.

Виконання завдання орієнтовно триватиме до 31 травня 2020 року.

Консультант працюватиме в межах затвердженого Технічного завдання, з текстом якого можна ознайомитись за наступним посиланням – Технічне завдання CS-1-020-IC.

 МТОТ запрошує правомочних фізичних осіб - індивідуальних консультантів (надалі - Консультанти) висловити свою зацікавленість щодо надання Послуг у формі резюме (українською чи англійською мовами). Зацікавлені Консультанти мають надати інформацію щодо відповідності своєї кваліфікації та досвіду для виконання Послуг. Консультанти можуть додавати будь-які інші додаткові матеріали, які можуть підтверджувати наявність заявленого Консультантом досвіду та кваліфікації.

 Вимоги до кваліфікації зацікавлених Консультантів наступні.

Обов’язкові кваліфікаційні вимоги до Консультанта:

  • вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавра або магістра (спеціаліста) в сфері проектного менеджменту/ управління/ економіки/ юриспруденції/ інформаційних технологій/ міжнародних відносин ;
  • володіння стандартними комп’ютерних програмами на рівні користувача (пакет MS Office);
  • вільне володіння усною та письмовою українською мовою; володіння англійською мовою на рівні не нижче B2 за глобальною шкалою ALTE;
  • досвід роботи з центральними органами виконавчої влади та міжнародними партнерами з питань конфлікту та відновлення;
  • у разі диплому бакалавра – щонайменше 4 роки досвіду роботи за професією. В разі диплому магістра – щонайменше 2 роки досвіду роботи за професією;
  • здатність до організації, координації, моніторингу та реалізації завдань.

Кваліфікаційні вимоги, які відповідають специфіці завдання та будуть прийматись як перевага:

  • досвід надання послуг що відноситься до специфіки завдання.

Зацікавлені консультанти мають звернути увагу на параграф 1.9 "Керівництва: відбір та залучення консультантів за позиками МБРР, кредитами та грантами МАР позичальниками Світового банку", опублікованого Світовим банком у січні 2011 року зі змінами від липня 2014 року, що визначає політику Світового банку щодо конфлікту інтересів.

Відбір консультантів здійснюватиметься за процедурою відбору індивідуальних консультантів (IC), за правилами встановленими у вищевказаному Керівництві.

Зацікавлені Консультанти можуть отримати додаткову інформацію за зазначеною нижче контактною інформацією з 10:00 до 18:00 окрім вихідних днів:

Контактна особа: Володимир Воротюк

Телефон: + 38 (044) 536-92-55

Ел.пошта: vorotyuk@outlook.com

Висловлення зацікавленості слід направляти електронною поштою за наведеною нижче адресою до 17:00 (за місцевим часом) 7 листопада 2019 року.

Міністерство з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України

Секретарю Тендерного Комітету – Бригінець Я.М.

Тема листа – “Висловлення зацікавленості - CS-1-020-IC, Спеціаліст з підтримки Координаційної платформи з розбудови миру та відновлення ”

Ел. пошта: brigin@mtot.gov.ua, обов’язкова копія vorotyuk@outlook.com та brigin@ukr.net.

Більше можливостей для працевлаштування у розділі «Вакансії».

 

Контакти

  • + 38 (044) 536-92-55
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.