bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Довгостроковий ESС проект в Туреччині

Спілка Форум шукає волонтерів на ESС проект в Туреччині. Дедлайн -31 жовтня включно до 11.00.
 
Період: 15/11/2019-14/11/2020 (12 місяців)
Місце проекту: İstanbul, Turkey (Туреччина приймає участь у ЕРАЗМУС+ і ЄВС на рівні країн Євросоюзу, як країна-кандидат в ЄС).
⏰Дедлайн: 31 жовтня включно до 11.00
Приймаюча організація – це організація, що базується в Стамбулі. Основна сфера діяльності якої - це відправлення та розміщення волонтерів коротко-, середньо- та довгострокового періоду, таких як EVS та міжнародні волонтерські табори.
Також волонтер буде працювати з молодіжною програмою, що базується в Стамбулі . ЇЇ основна ідея це поширення ідеї «навчання життям» серед соціально-економічно незахищених молоді та підтримка їхнього особистісного та соціального розвитку. Вся діяльність заснована на неформальних методах, і основна діяльність є клуби для бесіди, інтерактивні семінари, національні та міжнародні проекти тощо.
Основні напрями діяльності волонтера:
Волонтер працюватиме в офіс для організації своєї діяльності.
Більшість роботи буде в офісі в Стамбулі, але відбуватиметься діяльність і в інших містах.
Допомога в організації всіх заходів, що проводить організація.
Також буде розподіл обовязків, по приїхду воонтера, залежно від його вподобань
Організація неформальних заходів,
Якого волонтера очікує організація:
18-30 років
Знання Англійської мови на розмовному рівні. (англійська й турецька та будь-яка інша мова. Турецька мова не є обов’язковою, але бажана. Будь-яка інша мова є плюсом)
Зацікавленість в тематиці проекту
Комунікабельний, балакучий, усміхнений, терплячий, дисциплінований, пунктуальний, заохочуючий, працьовитий, гнучкий, не палить.
Волонтерський досвід міжкультурного оточення та з молоддю не є обов’язковим, але є плюсом.
Можливість використання програм Microsoft Office. Також використання дизайнерських програм або веб-сайтів для дизайну є плюсом (canva.com, picktochart.com, Adobe Photoshop тощо)
Відповідальний член команди
_________________________________________________
Якщо ви зацікавлені в цьому проекті, надсилайте на e-mail erasmus@union-forum.org :
CV + motivation letter (English)разом з позитивним та усміхненим фото (із відповіддю на ключове питання «Чому саме цей проект найкращий для Вас, а Ви- для цього проекту” (у мотиваційному листі зазначте про себе, інтереси, хоббі, заняття, якщо є - попередній досвід громадської/ волонтерської діяльності, чому Ви хочете взяти участь в програмі ЄВС і чому саме в цьому конкретному проекті, чим ви можете бути корисним на проекті і тд. Обов’язково – у лівому верхньому куті листа вкажіть свої повні особисті і контактні деталі включно із телефоном) на 1-2 сторінки
УВАГА: ТЕМА Вашого листа і надіслані Вами файли мають містити у своїй назві Ваші Name-Surname і назву İstanbul. Без такого оформлення листи не розглядатимуться. Приймаюча організація робить остаточний вибір.

Контакти

  • erasmus@union-forum.org
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.