bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

ІЕД шукає експерта з оцінки проекту
22.10.2019

ГО «Інститут економічних досліджень та політичних консультацій» (ІЕД) оголошує конкурс на відбір експерта, який здійснить зовнішню оцінку діяльності проекту «Просування реформ в регіони (Залучення широкого кола суб’єктів громадянського суспільства з регіонів України до громадської підтримки, просування та моніторингу реформ)» до 27 грудня 2019 року.

Залучений експерт/фахівець з оцінки має відповідати наступним кваліфікаційним вимогам:

 • вища освіта;
 • досвід проведення моніторингу та оцінки діяльності проектів міжнародної  технічної допомоги або інших подібних проектів (програм);
 • досвід роботи у громадському секторі/міжнародних проектах;
 • ґрунтовні знання циклу управління проектами;
 • ґрунтовні знання вимог до звітування з оцінювання;
 • вільне володіння українською та англійською мовами;
 • досвід участі та безпосереднього керування проектами міжнародної технічної допомоги або інших подібних проектів (програм) буде конкурентною перевагою.

Взяти участь у тендері можуть суб’єкти підприємницької діяльності за законодавством України – юридичні особи, фізичні особи-підприємці та незалежні консультанти-фізичні особи.

Учасник повинен мати власні ресурси, необхідні для проведення оцінки.

Зацікавлені особи повинні, відповідно до технічного завдання, подати:

 1. Лист зацікавленості
 2. Цінову пропозицію: детальний перелік послуг, орієнтовні терміни виконання та їх вартість. Тендерна пропозиція щодо вартості послуг має міститися на бланку/аркуші із актуальними реквізитами, контактними телефонами, електронними адресами.
 3. Технічну записку
 4. Будь-яку іншу інформацію, яка може допомогти оцінити можливості надання послуги учасником тендеру.

Усі документи надсилаються на електронну адресу [email protected] 

Будь ласка, зазначте в темі електронного листа: «ЗНП №33/211019».

Пропозиції необхідно подати не пізніше 18:00 за Київським часом, 04 листопада 2019 року. Заявки, подані пізніше, розглядатись не будуть.

Учасники конкурсу несуть усю відповідальність за дотримання вимог щодо подання пропозицій.

Більш детальна інформація міститься у  Технічному завданні

ГО «Інститут економічних досліджень та політичних консультацій» виконує проект «Просування реформ в регіони (Залучення широкого кола суб’єктів громадянського суспільства з регіонів України до громадської підтримки, просування та моніторингу реформ)» (ENI/2016/373-563. Regions for Reforms (Involvement of wide range of civil society actors from Ukrainian regions into public advocacy, promotion and monitoring of reforms). Проект реалізується за підтримки Європейського Союзу. Інформація про проект та його діяльність можна знайти на сайті ІЕД.

Контакти

Коментарі

 •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.