bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Експерт/консультант для проведення тренінгів

ГО «Гранд Експерт» шукає експертів/консультантів для проведення тренінгів з навчання користуванню Мониторинговою системою хімічної обробки рослин «Grand Expert» . 

ГО “Гранд Експерт” має на меті сприяння зменшенню шкідливого впливу хімічних речовин, які використовуються людьми в процесі захисту рослин, на навколишнє середовище, на людей, тварин, рослини, продукти тваринництва та рослинництва. Не ставлячи перед собою завдання боротьби з використанням хімічних речовин в рослинництві, що, як ми розуміємо, на сьогоднішній день нереально, ми сподіваємося знайти різні шляхи мінімізації їх шкідливого впливу на людину. З цією метою нами розроблено та запроваджено Моніторингову систему хімічної обробки рослин Grand Expert, яка є інструментом взаємодії та комунікації між бджолярами та аграріями, які здійснюють обробку рослин пестицидами. 

Для проекту “Онлайн система моніторингу застосування пестицидів “Гранд Експерт”, який реалізується в Донецькій та Луганській областях за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку в рамках проекту USAID «Економічна підтримка Східної України», ГО “Гранд Експерт” шукає двох експертів/консультантів для проведення виїзних тренінгів.

Тренінги спрямовані на ознайомлення аудиторії з Системою “Grand Expert”, залучення нових користувачів, навчання користуванню системою. 

1 експерт/консультант для роботи в Покровському та Великоновосілківському районах Донецької області та 1 експерт/консультант для роботи в Троїцькому та  Сватівському районах Луганської області.

Обов’язки експертів:

- Пошук інформації про наявність та кількість у визначених районах бджолярів та аграріїв;

-  Складання графіків поїздок та тренінгів;

- Складання програми зустрічей/тренінгів та їх організація (пошук місця проведення, узгодження часу, запрошення бджолярів та аграріїв та інше);

- Запрошення до участі у зустрічах представників місцевого самоврядування, державних служб, відомств, інших організацій, окремих спеціалістів;

- Виїзд та проведення тренінгів;

- Проведення опитування та анкетування;

- Розповсюдження роздаткових матеріалів, друкованої інформації про систему «Grand Expert» та проект;

- Участь в конференціях, тренінгах, в інших заходах для бджолярів та/або агровиробників, на території Луганської та Донецької областей;

- Співпраця з працівниками «гарячої лінії» «Гранд Експерт»;

- Складання звітів за результатами про виконану роботу;

- Аналіз отриманої в ході роботи інформації, надання своїх висновків та пропозицій.

Проводиться попереднє навчання експертів роботі з системою “Grand Expert”.

Вимоги до здобувачів:

-  Комунікабельність, грамотна мова;

-  Досвід проведення тренінгів, навчальних, інформаційних заходів;

-  Готовність до частих одноденних поїздок в межах області;

-  Зацікавленість в досягненні мети проекту.

Період роботи з 16 листопада 2019 року по 14 жовтня 2020 року.

Резюме надсилати до 5 листопада 2019 року  на адресу admin@grand.expert

Контактна особа - Ряжських Олег.

https://www.grand.expert/ua/site/video

Контакти

  • admin@grand.expert
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.