bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Фонд Євразія шукає IT-спеціалістів та експертів в області інформаційних технологій

Фонд Євразія, виконавець проекту «Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах», що фінансуєтся Урядом США через Агенство США з міжнародного розвитку (USAID) та Департаментом з міжнародного розвитку уряду Великобританії (UK aid), шукає IT-спеціалістів та експертів в області інформаційних технологій для розробки модулю аукціону, процедури аукціону для Укрзалізниці  у системі електронних аукціонів Прозорро.Продажі та інтеграції зі сторонніми системами.

Опис вакансій у доданих файлах.

Просимо Вас уважно ознайомитися з описом позицій  та відправити резюме разом із супроводним листом на ел.адресу  ovygovsky@eurasia.org, з назвою позиції у темі листа, до вказанного терміну, а саме не пізніше ніж 18 жовтня 2019 р (18.00 за київським часом).

Присудження контракту залежить від наявності коштів.

 

Eurasia Foundation, the implementer of USAID and UK aid funded project “Transparency and Accountability in Public Administration and Services” is looking for IT consultants and experts to develop new auction type and new procedures for Ukrzaliznytsia in the Prozorro.Sale electronic trade system. Description of the vacancies are in the attached files.

Please carefully read the description of the positions and send the resume together with the cover letter to the e-mail address ovygovsky@eurasia.org, with the title of the position in the subject line of the letter, before specified deadline, namely no later than October 18, 2018 (18:00 Kyiv time).

Contract award is the subject to availability of funds.

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.