bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Міністерство з питань тимчасово окупованих територій та ВПО шукає тренера

Міністерство з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України оголошує відбір тренера, який проведе 8 семінарів - тренінгів для практичних психологів. Дедлайн - 5 вересня 2019 року.

Більше можливостей для працевлаштування у розділі «Вакансії».

ЗАПИТ ЛИСТІВ ДО ВИСЛОВЛЕННЯ ЗАЦІКАВЛЕНОСТІ

(консультаційні послуги, індивідуальний консультант)

Україна

Міністерство з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України

Проект подолання наслідків конфлікту, пілотний проект з відновлення та розбудови спроможностей

Грант № TF0A3307

Назва завдання: „Семінар – тренінг для психологів”

№ завдання (за Планом закупівель): PMO-CS-1-001-IC

Україна отримала від Світового Банку фінансову допомогу (далі - Грант) на реалізацію Проекту подолання наслідків конфлікту, пілотний проект з відновлення та розбудови спроможностей (далі -Проект). Проект впроваджується під загальним наглядом Міністерства з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України (далі - МТОТ). Для здійснення діяльності за Проектом, МТОТ має намір витратити частину коштів Гранту для платежів за консультаційні послуги.

Консультаційні послуги (надалі - Послуги) передбачають послуги спеціаліста який проведе 8 семінарів - тренінгів для практичних психологів, які будуть надавати психологічну допомогу внутрішньо переміщеним особам/ сім’ям (далі - ВПО), комбатантам та їх сім’ям.

Режим надання послуг – Консультант надаватиме свої послуги на основі підготовленого та затвердженого графіку проведення тренінгів.

Місце проведення семінарів-тренінгів – Україна, м.Первомайськ, Миколаївської області.

Виконання завдання орієнтовно триватиме впродовж 2 календарних місяці та очікується що завершиться в 2019 році.

Консультант працюватиме в межах затвердженого Технічного завдання, з текстом якого можна ознайомитись за наступним посиланням – Технічне завдання PMO-CS-1-001-IC.

МТОТ запрошує правомочних фізичних осіб - індивідуальних консультантів, а також консультаційні фірми (надалі - Консультанти) висловити свою зацікавленість у наданні Послуг у формі резюме (українською чи англійською мовами). Зацікавлені Консультанти мають надати інформацію щодо відповідності своєї кваліфікації та досвіду для виконання Послуг.

У випадку зацікавленості зі сторони консультаційних фірм, інформація має надаватись лише стосовно певного співробітника, який пропонується до виконання завдання. Лише досвід та кваліфікація такого співробітника буде братись для оцінки під час відбору. Будь-яка інформація про корпоративний досвід та кваліфікацію консультаційних фірм не буде братись до уваги.

Вимоги до кваліфікації зацікавлених Консультантів наступні.

Обов’язкові кваліфікаційні вимоги до Консультанта:

  • Повна вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем не нижче спеціаліста або магістра за спеціальністю: “психологія”, “практична психологія” або “медична психологія”;
  • Загальний досвід роботи за спеціальністю (фахом) “психологія”, “практична психологія” або “медична психологія” не менше п’яти (5) років;
  • Досвід розробки освітніх програм та проведення тематичних тренінгів, семінарів для практикуючих психологів, які займаються питаннями, що відносяться до теми тренінгів передбачених цим ТЗ не менше трьох (3) років;
  • Вільне володіння українською мовою.

Кваліфікаційні вимоги, які відповідають специфіці завдання та будуть прийматись як перевага:

  • Наявність вченого ступеню за спеціальністю (фахом), відповідно до вимог Технічного завдання;
  • Підвищення кваліфікації (семінари, спеціалізовані курси, тощо) в напрямах кризової консультації та терапії, реабілітації (відновлення психічних можливостей, внаслідок сильних переживань, травм, криз) чи подібних напрямів.

 Зацікавлені консультанти мають звернути увагу на параграф 1.9 „Керівництва: відбір та залучення консультантів за позиками МБРР, кредитами та грантами МАР позичальниками Світового банку”, опублікованого Світовим банком у січні 2011 року зі змінами від липня 2014 року, що визначає політику Світового банку щодо конфлікту інтересів.

Відбір консультантів здійснюватиметься за процедурою відбору індивідуальних консультантів (IC), за правилами встановленими у вищевказаному Керівництві.

Зацікавлені Консультанти можуть отримати додаткову інформацію за зазначеною нижче контактною інформацією з 10:00 до 18:00 окрім вихідних днів:

Контактна особа:      Володимир Воротюк

Телефон:   + 38 (044) 536-92-55

Ел.пошта: vorotyuk@outlook.com

Висловлення зацікавленості слід направляти електронною поштою за наведеною нижче адресою до 17:00(за місцевим часом) 5 вересня 2019 року.

Міністерство з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України

Секретарю Тендерного Комітету – Бригінець Я.М.

Тема листа – “Виявлення зацікавленості - PMO-CS-1-001-IC, Семінар – тренінг для психологів”

Ел.пошта:     brigin@mtot.gov.ua, копія vorotyuk@outlook.com, brigin@ukr.net та z.amiranovich@gmail.com.

Контакти

  • Володимир Воротюк
  • + 38 (044) 536-92-55
  •  vorotyuk@outlook.com
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.