bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Головний спеціаліст експертної групи з питань надання вторинної та третинної медичної допомоги

Якщо ви прагнете нових викликів у масштабах усієї країни та шукаєте коло однодумців, приєднуйтеся до Експертної групи з питань надання вторинної та третинної медичної допомоги Директорату медичних послуг Міністерства охорони здоров'я України. 

Посадові обов’язки:

 • Забезпечує збір, узагальнення та аналіз інформації з питань медичних послуг.
 • Розробляє та бере участь у розробленні проектів нормативно-правових актів з питань, що належать до компетенції Експертної групи.
 • Взаємодіє із структурними підрозділами апарату МОЗ з питань планування їх роботи із впровадження та звітування щодо виконання зобов’язань України відповідно до Угоди про асоціацію та зобов’язань за міжнародними договорами у сферах компетенції МОЗ.
 • Долучається до координації діяльності МОЗ з питань, що знаходяться у межах компетенції Експертної групи.
 • Розробляє в межах компетенції акти законодавства, що забезпечують організацію медичного обслуговування на вторинному та третинному рівнях.
 • Виконує та бере участь у виконанні доручень Кабінету Міністрів України, Секретаріату Президента України, Верховної Ради України, інших органів державної влади.
 • Розглядає звернення юридичних та фізичних осіб з правових питань, які надійшли до МОЗ.
 • Забезпечує своєчасний і якісний збір, обробку, аналіз та використання інформації, необхідної для належного виконання службових обов’язків;
 • Забезпечує ведення діловодства та приведення у відповідність номенклатури справ у Експертній групі.
 • Виконує інші доручення керівника Експертної групи.

Умови оплати праці:

 • посадовий оклад - 9600,00 грн.,
 • надбавка до посадового окладу за ранг відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18 січня 2017 року № 15 «Питання оплати праці працівників державних органів» (зі змінами),
 • інші надбавки, доплати та премії відповідно до статті 52 Закону України «Про державну службу».

Вимоги до кандидата:

 • вища освіта за освітнім ступенем не нижче молодшого бакалавра або бакалавра;
 • вільне володіння державною мовою;
 • вміння використовувати комп’ютерне обладнання та програмне забезпечення,

  використовувати офісну техніку.
 • знання Конституції України, Закону України «Про запобігання корупції», Закону України «Про державну службу», Закону України «Основи законодавства України про охорону здоров’я»; Закону України «Про державні фінансові гарантії медичного обслуговування населення»; Закону України «Про підвищення доступності та якості медичного обслуговування у сільській місцевості»; Положення про Міністерство охорони здоров’я України, затверджене постановою Кабінету Міністрів України від 25.03.2015 № 267. Постанови Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 № 1079 «Про забезпечення організації направлення громадян України для лікування за кордон»;

 

Перелік документів, необхідних для участі в конкурсі, та строк їх подання:

 

1) копія паспорта громадянина України;

2) письмова заява про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів для зайняття посади, до якої додається резюме у довільній формі (пишеться власноручно або з використанням комп’ютерної техніки із проставленням власноручного підпису),

3) письмова заява, в якій особа повідомляє про те, що до неї не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”, та надає згоду на проходження перевірки та оприлюднення відомостей стосовно неї відповідно до зазначеного Закону (пишеться власноручно);

4) копія (копії) документа (документів) про освіту;

5) оригінал посвідчення атестації щодо вільного володіння державною мовою;

6) заповнена особова картка встановленого зразка (затверджена наказом Національного агентства України з питань державної служби від 05.08.2016 № 156, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 31 серпня 2016 р. за № 1200/29330);

7) декларація особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік(подається шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції за визначеною ним формою).

 

Документи приймаються до 18 год 00 хв 04 вересня 2019 року,

м. Київ, вул. М. Грушевського, буд. 7, каб. 17.

Документи подаються особисто або поштою.

Документи, які надсилаються поштою, повинні бути у закритому конверті з обов’язковою позначкою “Конкурсній комісії МОЗ України на зайняття вакантних посад державної служби”.

11 вересня 2019 року о 10 год 00 хв буде проводитись тестування на знання законодавства, м. Київ, вул. М. Грушевського, буд. 7.

Прізвище, ім’я та по батькові, номер телефону та адреса електронної пошти  особи, яка надає додаткову інформацію з питань проведення конкурсу:

Шевчук Ігор Іванович, тел. 200-07-89, moz.gov_@ukr.net

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

 •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.