Асистент команди в ГО «Простір Гідності»

Вакансія асистента команди оголошена для роботи ГО «Український центр Ненасильницького спілкування і примирення «Простір Гідності».

ГО «Український центр Ненасильницького спілкування і примирення «Простір Гідності»* (далі – «Простір Гідності» / Центр) працює в Україні понад 4 роки з метою сприяння миру шляхом розвитку компетенцій у сферах врегулювання конфліктів і примирення.
Основна діяльність Центру полягає у здійсненні довгострокових та короткострокових програм,
зокрема освітніх, з мирного врегулювання деструктивних конфліктів і примирення антагоністичних груп українського суспільства. Навчальні та просвітницькі заходи проводяться здебільшого міжнародними тренерами, які мають досвід роботи у країнах у стані чи після збройних конфліктів.
Центр у своїй роботі керується методикою Ненасильницького спілкування (ННС). Сьогодні Центр здійснює 3 проекти, серед них проект «Діалог задля вирішення конфліктів» («Dialogue for Conflict Resolution»), в рамках якого відбувається Школа Інженерів Порозуміння (далі – Школа ІП).


Вакансія асистента команди оголошена для усієї роботи Центру, але з особливою увагою до
найбільшого проекту «Діалог задля вирішення конфліктів».
До основних завдань асистента команди входитимуть такі:
1. Асистувати керівництву Центру та проектній команді у виконанні їхніх робочих завдань;
2. Організовувати робочі внутрішні та зовнішні заходи Центру (тренінги, зустрічі та ін.);
3. Здійснювати на запит якісний переклад з англійської на українську мову та з української на
англійську мову (усно й письмово);
4. Забезпечувати безперебійну і ефективну роботу офісу через здійснення низки логістичних,
адміністративних та організаційних заходів;
5. Допомагати у розробці нових ґрантових заявок;
6. Бути добрим прикладом мирного емпатійного врегулювання конфліктів, поважаючи при
цьому гідність і людяність кожного.


Усі учасники команди «Простору Гідності» мають мати відмінні загальні організаційні навички згідно своїх робочих профілів; бути здатними ефективно працювати як у команді, так і самостійно; вільно володіти діловою і розмовною українською, англійською та російською мовами (робочі мови Центру), а також мати щире бажання зробити внесок у справу мирного врегулювання конфліктів та побудови миру в Україні.
Працівники Центру мають гнучкий робочий графік, який інколи передбачає відрядження в межах країни та закордон. Працівники можуть впливати на вибір завдань та на робоче середовище, тим самим створюючи умови для особистого і організаційного розвитку.


Далі запрошуємо ознайомитися із інформацією англійською мовою (на наступних сторінках) та виконати кроки, необхідні для проходження конкурсу.

Контакти

  • +380 (50) 281-80-47 Facebook Page: Простір Гідності
  • E-mail: DignitySpace@gmail.com
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новi

Мої активи

Нові можливості з ГУРТом!Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.