bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Тендер на виготовлення соціального відеоролика

Громадська організація «Молода Просвіта Прикарпаття» проводить відкритий тендер на виготовлення соціального відеоролика, у якому ми хочемо розказати про потенціал громад через взаємодію між різними людьми.

Метою відеоролика є поширення ідеї та сприйняття різноманіття в громадах.

Очікуваний хронометраж: до 60-90 секунд для соціальних мереж та до 30 секунд для телебачення. Кінцевим продуктом співпраці може бути або один відеоролик тривалістю до 60 секунд, або два схожі відеоролика – один тривалістю до 60-90 секунд, другий (скорочений варіант) тривалістю до 30 секунд. Відеоролик буде розміщуватися у соціальних мережах facebook, instagramта на регіональних і центральних телеканалах.

Цільова аудиторія, на яку спрямовано відеоролик, - люди у віці від 18 до 50 років, котрі проживають у невеликих населених пунктах.

Можливі повідомлення відеоролика: “Не жити як у бульбашці”, “Бути відкритими до різноманітної України”, “Різні культури, різні традиції – одна Україна”, “Різні люди – єдина громада”.

У рамках оголошеної пропозиції потрібно виконати наступні завдання:

 1. Разом з командою проекту сформулювати синопсис (короткий опис ідеї відеоролика).
 2. Розробити сценарій відеоролика на основі погодженого синопсису.
 3. Підготувати розкадровку (storyboard) перед виготовленням відеоролика (розкадровка не буде потрібна, якщо відеоролик зніматиметься у репортажному стилі).
 4. Разом із командою проекту підготувати знімальний процес відеоролика.
 5. Провести зйомку відеоролика. 
 6. Здійснити постпродукцію відеоролика (монтаж, кольорова корекція, озвучення (при потребі), накладання українських та англійських субтитрів (при потребі), підбір музики для відеоролика з дотриманням авторських прав, звуковий дизайн тощо).

Зйомки відеоролика, очікується, відбуватимуться в декількох районах Івано-Франківської області. Витрати фахівця зі зйомок відеоролика на проїзд комунальним транспортом у межах Івано-Франківської області будуть відшкодовані.

Активна фаза зйомок відеоролика запланована на жовтень 2019 року. Виготовлення відеоролика має бути завершено до 30 листопада 2019 року.

Якщо вам цікаво працювати з описаною темою, виготовити важливий для соціуму продукт і поповнити свій доробок новою роботою, то запрошуємо подати до 25 серпня 2019 року включно наступну інформацію:

-      коротка розповідь про себе і контактні дані

-      лінк на сторінку чи особистий профіль у соціальних мережах або сайт

-      короткий опис досвіду у виготовленні відео

-      приклади попередніх відеоробіт, у тому числі соціальних відеороликів

-      два контакти тих, для кого ви виготовляли відеороботи / соціальні відеоролики

-      ваша пропозиція оплати за передбачувані послуги

-      відповідь на запитання: як ви розумієте вислів “Celebrate Diversity” (“Святкуємо різноманітність”) і що це означає для вас особисто?

-      особливі умови співпраці, якщо такі є

-      підписаний дозвіл на обробку персональних даних

Пропозиції надсилайте на електронну адресуmolodaprosvita.if@gmail.comз обов’язковою темою листа “Тендер. Відеоролик про різноманіття у громадах” (без лапок).

Критерії відбору:

 • попередній позитивний досвід у виготовленні відеоробіт, зокрема соціальних відеороликів
 • відповідність запропонованої ціни до досвіду надавача послуг та об’єму передбачуваних послуг
 • розуміння теми різноманіття з проекцією на невеликі громади та врахуванням основних повідомлень

Результати розгляду отриманих пропозицій будуть повідомлені до 31 серпня 2019 року.

З приводу будь-яких питань у рамках оголошеного конкурсу можна звертатися на електронну адресу molodaprosvita.if@gmail.com або за номером телефону (097) 9787602

Контакти

 • Звертатися на електронну адресу molodaprosvita.if@gmail.com або за номером телефону (097) 9787602
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

 •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.