bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Ментори зі знанням англійської у міжнародний літній табір для підлітків у Карпатах

Менторів й менторок запрошують у Міжнародний літній табір «Практикуй сталий розвиток» для підлітків 11-16 серпня у Карпатах. Кінцевий термін подачі заявок – 25 липня.Міжнародний літній табір для підлітків у Карпатах

Декілька слів про сам захід.

У таборі беруть участь 50 старшокласників, віком 14-17 років, з України, Польщі та Молдови. Разом з тренерами підлітки вивчатимуть і практикуватимуть ідеї сталого розвитку: відповідальне споживання й виробництво, екожружній стиль життя, ресурсозбереження, енергоефективність, кліматичні зміни, сортування відходів, зелені стартапи. Мова табору – англійська.

Захід організовано у межах освітнього проекту «Make Your Future Self» організацією “Вчителі за демократію та партнерство” спільно з ChildFund Deutschland і німецьким фондом довкілля Deutsche Bundesstiftung Umwelt DBU.

■ ЯКА РОЛЬ МЕНТОРІВ? 
Якщо коротко – організація дозвілля й супровід підлітків у таборі, допомога організаторам й тренерам впродовж 11-16 серпня. Ментори будуть багато спілкуватися з дітьми, підтримувати й мотивувати їх, сприяти дружнім стосункам групи. Всього у таборі буде 5 менторів.

■ Табір дає можливість поєднати відпочинок у горах та оплачувану роботу. Організатори покривають витрати на квитки, трансфер від і до готелю, проживання у готельних номерах, харчування.

■ ЯКІ ВИМОГИ ДО МЕНТОРІВ?
- Досвід роботи з підлітками.
- Підтверджене знання англійської мови на рівні не нижче Intermediate.
- Вміння організувати й провести різноманітні ігри, руханки, ранкові вправи, організувати роботи у групах тощо.
- Досвід менторства вітається.

■ Щоб взяти участь, до 25 липня включно заповніть анкету

Для запитань:
☎ 095 534 09 81, 068 229 22 41, Олена Харченко

teachersdp@gmail.com, у темі листа “Ментори у літній табір”

Контакти

  • 095 534 09 81
  • 068 229 22 41
  • Олена Харченко
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.