bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Волонтерство в Польщі
07.07.2019

КІПЦ Європейський клуб шукає 2х молодих людей в віці від 18 до 30 років, які розмовляють англійською мовою, хочуть попрацювати в якості волонтера Європейської волонтерської служби (EVS).

Пропонуємо 2 місця для волонтерів/ок:

 • з 1го вересеня 2019 року по 31 березня 2019 року в спілці інтеграційних шкіл/початковій школі № 2 в Клодзко;
 • з 1го лютого 2020 року по 31 липня 2020 в польському спортивно-рекреаційному центрі гміни Клодзко.

Спілка інтеграційних шкіл в Клодзко складається з початкової школи № 2 та гімназії № 3.

У нашій школі працює близько 40 викладачів. Щоденні заняття школи починаються о 7 годині ранку і закінчуються о 16:00. Наші учні працюють у інтегрованих та неінтегрованих класах. У нашій школі працює також психолог та інші фахівці для учнів. Ці люди реалізують індивідуальні програми для дітей, які потребують такої допомоги.

Наша школа займається освітою дітей з та без інвалідності. У нас близько 300 учнів віком від 5 до 15 років. Інтегровані класи мають близько 20 учнів, а інші - більші. Наша школа організовує багато додаткових заходів для своїх учнів, таких як місцеві екскурсії, поїздки за кордон, поїздки в кіно, випадкові вечірки, ігри, велосипедні перегони або театральні вистави. Наші учні також можуть пообідати або провести вільний час у клубному залі після школи. Будівля школи розташована на околиці Клодзко, великого міста в південно-західній Польщі з 35 тисячами жителів. Поруч зі школами знаходиться автобусна зупинка, яка полегшить подорож до центру міста. Всі заходи керуються етичними цінностями та повагою до прав людини відповідно до Конвенції про права дитини та Конвенції про захист прав людини та основної свободи.

Наша школа виховує студентів у дусі загальнолюдських моральних цінностей, толерантності, людських цінностей, патріотизму, солідарності, демократії, свободи та соціальної справедливості. Ми працюємо з молоддю на основі сучасних освітніх програм та ефективного використання навчальних технологій, а також освіти. Ми працюємо з батьками та іншими зовнішніми партнерами, які підтримують нашу школу в її розвитку. Ми постійно оцінюємо потреби та очікування місцевого середовища. Ми проводимо внутрішні обстеження, діагностику та оцінку якості роботи школи.

Волонтери можуть взяти участь у низці заходів під час проекту EVS, включаючи:

 • допомогу з неформальними мовними клубами після школи англійською або рідною мовою волонтера;
 • допомогу в організації нової, інноваційної діяльності, запропонованої волонтером у повсякденній діяльності школи, зокрема у сфері мистецтва/театру, ремесел, спорту, розвитку практичних навичок (наприклад, проведення семінарів з приготування їжі) або надання допомоги дітям отримувати базові навички роботи з комп’ютером (тобто користуватися Інтернетом, електронною поштою, навчати медіа грамотності);
 • організацію культурних заходів, які допоможуть дітям розширити свої знання про інші країни, наприклад, презентації про власну країну волонтера;
 • допомогу дітям з інвалідністю з різноманітною діяльністю та взаємодією з громадою;
 • створення інших заходів (відповідно до цілей проекту) відповідно до власних інтересів, досвіду та навичок волонтера;
 • ведення післяшкільних клубів, таких як арт-клуб, театральний клуб або спортивний клуб;
 • участь у національних святах (11 листопада, 3 травня);
 • відвідування та допомога в організації шкільних церемоній;
 • участь у благодійних акціях (Великий Оркестр Різдвяної Благодійності, Гора Пенні, Велике прибирання).

Спортивно-рекреаційний центр  є культурною інституцією в сфері спорту та рекреації. Він складається з 29 культурних громадських центрів. Головною метою центру є підтримувати культурне життя та ініціативи дітей, підлітків та старших людей Клодзької гміни. Центр співпрацює з різноманітними музичними та танцювальними групами. В центрі є 68 працівників: 8 – на постійній основі, 60 – за громадським контрактом, а також інструктори з танців, ліплення з гліни, мистецтва, музики, футболу, настільного тенісу, волейболу, атлетики тощо.

Завдання для волонтера:

Волонтер/ка працюватиме до 6 годин на день, 5 днів на тиждень. Головним завданням волонтера буде організація дозвілля для дітей та підлітків або модерація культурних та спортивних заходів. Зважаючи на те, що центр складається з 29 центрів громад, організація воліла аби волонтер працював в різних місцях. Волонтер/ка братиме участь у майстернях відповідно до власних зацікавлень. Він/вона також можуть запропонувати власні активності для дітей та молоді. Також очікується, що волонтери допомагатимуть з організацією Різдвяних подій, їх промоцією, організацією концерту. Волонтер/ка також буде впроваджувати деякі активності в школах гміни Клодзко. Волонтери матимуть можливість попрацювати з молоддю через наступні активності: уроки куховаріння, ігри й інші активності для дітей після уроків, організація презентації своєї країни, розмовні клуби, домашнє приготування традиційних польських блюд зі студентами, розповсюдження свого ЄВС-досвід через шкільні газети та сайти, походи з учнями в кіно, участь в спортивних та культурних подіях. Критерії та вимоги до волонтерів

Базові:

 • 18-30 років;
 • Громадянин/ка України;
 • Наявний закордонний паспорт;
 • Розмовний рівень англійської мови;
 • Готовність рік жити далеко від родини й працювати;
 • Бажання бути волонтером;
 • Зацікавленість в роботі з молоддю;
 • Відкрита людина, яка готова поширювати знання про свою культуру;
 • Готовність жити у багатокімнатних апартаментах з багатьма інтернаціональними сусідами.

Всіх кандидатів просимо заповнити анкету з додатку англійською мовою та надіслати її разом зі своїми CV та мотиваційним листом (теж виключно англійською мовою) на електронну адресу [email protected] до 23:59 13го липня 2019 року. В темі листа необхідно вказати EVS_EFM. Питання? Пишіть на вказаний мейл.

А ось тут можна почитати історію попередньої волонтерки на цій вакансії, Анни Ясіньковської - goo.gl/gF4J1L

Результати відбору будуть повідомлені ближче до кінця липня. Організація залишає за собою право не  пояснювати чому обрали (або не обрали) того чи іншого кандидата.

Контакти

Коментарі

 •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.