Консультант з проведення тренінгу

Проведення серії лекцій на тему «Дотримання основних принципів інфекційного контролю під час роботи з хворими на туберкульоз».

Центр виконує лікувально-профілактичні, науково-практичні та організаційно-методичні функції у сфері охорони здоров’я з метою забезпечення якості лікування хворих на cоціально-небезпечні захворювання, зокрема ВІЛ/СНІД, туберкульоз, наркозалежність, вірусні гепатити тощо, попередження захворювань в контексті розбудови системи громадського здоров’я. Центр приймає участь в розробці регуляторної політики і взаємодіє з іншими міністерствами, науково-дослідними установами, міжнародними установами та громадськими організаціями, що працюють в сфері громадського здоров’я та протидії соціально небезпечним захворюванням. 

Основні обов‘язки:

  1. Проведення серії лекцій на тему «Дотримання основних принципів інфекційного контролю під час роботи з хворими на туберкульоз»
  1. Надання звітів за формою, затвердженою ЦГЗ.

 Вимоги до професійної компетентності:

  • Завершена вища медична освіта (спеціалізація з епідеміології)
  • Практичний досвід роботи у проведенні тренінгів (навчань) з інфекційного контролю
  • Наявність друкованих наукових та методичних робіт на тему інфекційного контролю туберкульозу
  • Практичний досвід реформи системи охорони  здоров’я (у т.ч. проектна діяльність) в контексті дотримання інфекційного контролю
  • Добрі комунікативні навички, володіння інтерактивними методиками навчання дорослих  

Резюме мають бути надіслані електронною поштою на електронну адресу: vacancies@phc.org.ua. В темі листа, будь ласка, зазначте: «174-2019 Консультант з проведення тренінгу на тему «Забезпечення ДОТ та психосоціального супроводу клієнтів з чутливим ТБ та з МР ТБ (включаючи ВІЛ/ТБ) на амбулаторному етапі лікування, а також забезпечення виявлення активного туберкульозу серед ЛЖВ за допомогою інноваційних LF-LAM тестів»

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новi

Мої активи

Нові можливості з ГУРТом!Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.