bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Надавачі консультаційних послуг (лікарі-фтизіатри) на Гарячу лінію

Благодійна організація «Фонд профілактики хімічних залежностей та СНІДу» оголошує конкурс на консультаційні послуги з медичного та довідково-інформаційного телефонного та он-лайн консультування з питань, пов’язаних з захворюванням на туберкульоз та супутніх проблем в рамках проекту «Загальнонаціональна Гаряча лінія з питань туберкульозу та ВІЛ/СНІДу» (Далі «ГЛ»). Дедлайн - 4 липня 2019 року, 15:00.

Більше можливостей для працевлаштування у розділі «Вакансії»

Мета проекту - Зменшення негативних наслідків епідемії ВІЛ/СНІД та епідемії туберкульозу, покращення якості життя людей, які живуть з ВІЛ, хворих на ТБ та їх родичів/близьких, населення України в цілому шляхом надання інформаційно-психологічного, медичного та юридичного телефонного та онлайн консультування з питань ВІЛ/СНІД, ТБ та супутніх проблем, швидке реагування на порушення доступу до послуг з догляду та лікування ВІЛ/СНІД та ТБ

Загальні умови участі в конкурсі

В приєднаних файлах знаходиться детальна інформація з умовами конкурсу.

Перелік документів, які необхідно подати:

  1. Інформацію щодо ставок оплати за останні три роки за встановленою формою (форма додається до оголошення).
  2. Заповнений, підписаний та відсканований Додаток №1 до оголошення.
  3. Усі документи, які вимагаються Додатком до оголошення.

 Документи подаються в електронному вигляді на адресу common@saapf.kiev.ua з поміткою в темі листа «Надавач консультаційних послуг (оголошення №16)».

Термін подання документів:  до 04 липня 2019 року,  реєстрація документів завершується о 15.00. Документи, подані пізніше зазначеного терміну, розглядатися не будуть.

 За додатковою інформацією звертатися в БО «Фонд профілактики хімічних залежностей та СНІДУ» за телефоном: (044) 543 – 13 -43 до менеджера у соціальній сфері Видиборець Тетяни Вікторівни, е-mail: tanyavuduborets@gmail.com.

Контакти

  • 044 543 13 43
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.
<