bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Координатор проекту «TUMI: шлях до школи» в Житомирі

Комунальна установа «Агенція розвитку міста» Житомирської міської ради оголошує конкурс на посаду координатора проекту «TUMI: шлях до школи». Дедлайн подачі документів - 30 червня 2019 року.

Більше можливостей для працевлаштування у розділі «Вакансії»

Деталі за посиланням

Ми шукаємо людину, яка:
- готова працювати самостійно і може ефективно працювати в команді;
- має хороші навички комунікації;
- має або хоче отримати досвід управління проектами і процесом державних закупівель;
- зацікавлена в розвитку шкільної мобільності і безпеки руху дітей.

Ми пропонуємо:
- конкуренту зарплату (розмір залежить від кваліфікації кандидата);
- офіційне працевлаштування в офісі Агенції розвитку міста у центрі міста;
- роботу в команді людей, які кожен день змінюють Житомир на краще;
- підтримку від українських та міжнародних експертів та досвід роботи в міжнародному проекті.

Проект “TUMI: шлях до школи” реалізовуватиметься з серпня 2019 року по листопад 2020 року. Проект покликаний забезпечити розробку комплексних рішень для шкільної мобільності. Проект передбачає вибір пілотних шкіл, які розроблять план сталої мобільності, проведуть комплексну діагностику та розроблять інфраструктурні рішення для покращення мобільності навколо школи.

Проект “TUMI: шлях до школи” дозволить:
- підвищити безпеку та зручність пересування школярів на шляху до школи;
- забезпечити більш стійку структуру пересувань школярів: зменшення кількості поїздок автомобілем, збільшення частки велосипедних пересувань та ходьби;
- забезпечити адміністрацію шкіл інструментами для планування та поліпшення мобільності та включення дітей до процесу прийняття рішень;
- розробити позитивний приклад для управління шкільною мобільністю в Україні та поширити його на інші школи.

Житомир – наразі перше та єдине місто в Україні, яке разом з 9 іншими містами Світу отримає грант на розвиток сталої міської мобільності в рамках міжнародної ініціативи трансформаційної міської мобільності (TUMI). Отримання гранту – це унікальна можливість реалізувати сміливі та амбітні ідеї у сфері міської мобільності.
TUMI – ініціатива трансформаційної міської мобільності дозволяє лідерам країн, що розвиваються, та нових країн розвивати сталу міську мобільність. Вона пропонує технічну та фінансову підтримку інноваційних ідей. У TUMI Федеральне міністерство економічної співпраці та розвитку Німеччини (BMZ) об’єднало провідні світові установи, які працюють у сфері сталої мобільності, з міськими мережами та аналітичними центрами довкола виконання найбільш необхідних проектів на місцях. Ініціатива об’єднує 1000 лідерів у різних куточках Світу.

Контакти

  • В разі запитань
  • надсилати на адресу: tumi.zt.ua@gmail.com
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.