Річний волонтерський проект в Німеччині

Проект для тих, хто зацікавлений у командній роботі, організації неформальних заходів для молоді, екологічній та освітній тематиці. Період: вересень 2019 – серпень 2020. 

✒Спілка Форум шукає волонтера саме з України на ESC проект
✒Головною направленістю на проекті буде: 
✔Допомога та проведення заходів з неформальної освіти, екологічної, освітньої, рекреаційної тематики, проведення квестів, ярмарок, допомога у побудові вітрових хатинок для дітей , посадці та заготовці дерев 
✔Допомога в організації природоохоронних заходів з дітьми та молодіжними групами. 
✔Підготовка і проведення міжнародного волонтерського табору
✔Реалізація власних ідей та власного проекту 
✔Організація неформальних заходів, семінарів, сесій, пов’язаних з поширенням інформації про ESC, волонтерства серед молоді; 
✔Координування роботи сайту та підтримка молодіжного інформаційного поля(Facebook, E-newsletter) та інше.

✒Головними критеріями відбору є: 
✔Знання німецької мови. 
✔Проект несе як дух командної роботи, так і необхідність працювати іноді незалежно. 
✔Волонтер має бути готовий багато працювати із дітьми:) Дуже корисними будуть певні навички роботи за комп’ютером для підтримки рекламних кампаній, у підготовці подій і ярмарків. 
✔Hölzerner See вітає мотивованих, відповідальних і толерантних волонтерів, які вміють і люблять спілкуватись (ВИСОКИЙ РІВЕНЬ КОМУНІКАБЕЛЬНОСТІ)
✔ Волонтер має бути готовий жити у сільській місцевості! “Біля Берліну” це зовсім не його передмісття, це півтори години іхати!
✒На даному проекті були вже декілька наших волонтерів, ось лінки на їх відгуки про сам проект.
✒ДЕТАЛЬНИЙ ОПИС ТА УМОВИ ПРОЕКТУ за наступним лінком.
_________________________________________________
Якщо ви зацікавлені в цьому проекті, будь ласка, надішліть нам на erasmus@union-forum.org : 
CV(English або German) 
• motivation letter (із відповіддю на ключове питання «Чому саме цей проект найкращий для Вас, а Ви- для цього проекту”) на1-2 сторінки (English або German) – (про себе, інтереси, хобі, заняття, якщо є - попередній досвід громадської/ волонтерської діяльності, чому Ви хочете взяти участь в програмі ЄВС і чому саме в цьому конкретному проекті і тд. Обов’язково – у лівому верхньому куті листа вкажіть свої повні особисті і контактні деталі включно із телефоном)
⚠Мотиваційний лист і ТЕМА Вашого листа мають містити у своїй назві Ваші Name-Surname і назву «KIEZ Hölzerner See». Без такого оформлення Ваші листи розглядатися не будуть. 
Увага: вказуйте прізвище та ім’я, як зазначено у Вашому закордонному паспорті.

Контакти

  • erasmus@union-forum.org
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новi

Мої активи

Нові можливості з ГУРТом!Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.