bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

«Карітас-Спес» запрошує до партнерства тренерів-консультантів

«Карітас-Спес» в Україні запрошує тренерів-консультантів з досвідом від 7 років провести 5-денну Літню школу соціального підприємництва та соціальних інновацій для 40 парафіяльних та громадських активістів 7-ми регіональних осередків  «Карітас Спес» в Україні (в рамках проекту «Зміцнення місцевої самоорганізації та громадської активності в Україні»). Дедлайн - 11 липня 2019 року. 

Мета проекту:

-  створити та розвинути на базі регіональних осередків «Карітас-Спес»  7 проектних команд для навчання активних мирян у 40 римсько-католицьких парафіях у сфері соціального управління проектами та благодійної діяльності. 

Літню школу соціального підприємництва та соціальних інновацій необхідно буде провести протягом 16-21 липня 2019 року.

У Літній школі соціального підприємництва та соціальних інновацій участь візьме не менше 40 учасників – лідерів громадської думки, релігійних діячів, активістів місцевих громад і волонтерських груп. 

Усі витрати щодо організації навчань у Літній школі, трансферу та  покриття гонорарів для тренерів-консультантів бере на себе «Карітас-Спес в Україні».

У разі зацікавлення  цією пропозицією просимо тренерів-консультантів надіслати наступні документи, що складають пакет заявки:

  • Персональне резюме (СV),
  • Програму навчань в рамках 5-денної Літньої школи соціального підприємництва та соціальних інновацій,
  • Комплект роздаткових матеріалів, які пропонуватимуться учасникам (конспект занять),
  • Короткий опис методів проведення занять 5-денної Літньої школи соціального підприємництва та соціальних інновацій,
  • Перелік осіб\організацій, які можуть надати рекомендації щодо якості тренінгів і консультацій,
  • Перелік проектів, які були організовані, та\або брав участь тренер-консультант,
  • Цінова пропозиція тренерів,
  • Мотиваційний Лист щодо персональної  зацікавленості (та\або зацікавленості організації, від імені якої виступає тренер-консультант). 

Заявки від тренерів-консультантів слід направляти до 17:50 години 8 липня 2019 року на адресу: communityservices.caritasspes@gmail.com 

Проект «Зміцнення місцевої самоорганізації та громадської активності в Україні» «Карітас-Спес» в Україні фінансується урядом Німеччини та Фонду німецьких католиків «Реновабіс».

Увага! Відбір тренерів-консультантів здійснюється конкурсною комісією, рішення якої буде повідомлено претендентам не пізніше 11 липня 2019 року.

Відібрані конкурсною комісією тренери-консультанти будуть запрошені на тренерську майстерню для обміну досвідом й узгодження методики у проведенні Літньої школи  та наданні подальших консультацій для учасників. 

Контакти

  • Заявки від тренерів-консультантів слід направляти до 17:50 години 8 липня 2019 року на адресу: communityservices.caritasspes@gmail.com
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.