bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Тренер на Волонтерський наметовий табір «Апсайклінг парк»

Чекають небайдужих людей до екології та проблем переробки сміття (пластику, скла, паперу, органіки). Запрошують тих, хто може назвати себе спеціалістом з апсайклінгу та поділитися своїми знаннями з переробки побутового сміття.

Більше можливостей для працевлаштування у розділі «Вакансії»

Коли: 30.06 – 7.07 2019

Де: с.Геленджик, Вільнянського району Запорізької області, один з центрів зеленого сільського туризму, відомий своїми ставками. Геленджик - це село,яке відроджується саме завдяки волонтерству з 2011 року, коли відбувався перший волонтерський табір. На початок 2019 року половину з 30 осіб становлять літні та багатодітні родини.

 Хто: 20-25 волонтерів. Вік 18+. Робочі мови: українська, російська.

Організатори: Волонтерський рух «Твори добро, Україна»,  місцеві громадські організації-партнери.

Чим будемо займатися? Будемо вчитися, знайомитися і працювати разом! Учасники зможуть дізнатися про про методи та технології апсайклінгу та шляхи переробки сміття, обговорити ідеї нових спільних проектів, розвинути творчі здібності з перевтілення старих речей.

Робота:                                                                          

-Підготувати та провести тренінги та МК з апсайклінгу

- Допомогти в реалізації соціальних проектів на терторії депресивного села

Вільний час:

- Екскурсії екостежинами під час підготовки ІВАНА КУПАЛА.

- Активний відпочинок, вечірні заходи і купання у ставку.

Проживання: в наметовому містечку на території Етносела. 

Організатори забезпечують учасникам проживання, харчування та організований проїзд до / з табору, в інший час волонтери приїжджають самостійно на громадському транспорті.

Прибуття:  учасники табору зустрічаються в Запоріжжі і разом з координаторами проекту їдуть на автобусі до с.Геленджик Вільнянського району Запорізької області. Учасники також можуть приєднатися до групи або приїхати С.Геленджик самостійно (без компенсації проїзду).

Заявка для участі в таборі: Будь ласка, заповніть українською, англійською або російською мовами https://forms.gle/3RZx6AizugWsixKo7 . Заявки приймаються до 25 червня 2019. Результати відбору будуть повідомлені заявникам до 25 червня 2019

Контакти

  • Етносело
  • Ольга - 0669885675
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.