Вакансія Консультанта / Координатора навчальної діяльності (Житомир)

Міжнародна гуманітарна організація «Лікарі без кордонів - Бельгія» шукає Консультанта / Координатора навчальної діяльності (м. ЖИТОМИР). Дедлайн - 23 червня 2019 року.

Більше можливостей для працевлаштування у розділі «Вакансії»

Вакансія в міжнародній гуманітарній організації «Лікарі без кордонів - Бельгія»

«Лікарі без кордонів - Бельгія» (MSF) - міжнародна незалежна медична гуманітарна організація, що надає екстрену медичну допомогу жертвам озброєних конфліктів, епідемій, стихійних лих, а також населенню, виключеному з системи охорони здоров’я незалежно від раси, статі, релігійних чи політичних переконань. Організація MSF Україна реалізує проект «Комплексна модель лікування хіміорезистентного туберкульозу» в Житомирській області. З метою розробки і проведення серії дводенних тренінгів для сімейних лікарів і медсестер з питання зниження стигматизації хворих на туберкульоз (ТБ) в усіх районах Житомирської області MSF відкриває вакансію на посаду:

КОНСУЛЬТАНТА / Координатора навчальної діяльності(м. ЖИТОМИР)

Основні обовязки:

 • Розробка програми дводенного тренінгу зі зниження стигматизації ТБ хворих за технічної підтримки персоналу проекту і застосування перевірених ефективних методик, які напрацьовані досвідом роботи MSF. Програма базуватиметься на принципах навчання дорослих, таких як: самостійне навчання, задоволення нагальних потреб, активна участь та використання досвіду учасників. На тренінгах повинні використовуватись різні техніки, які включають, проте не обмежуються наступним: рольові ігри, розгляд сценаріїв-прикладів, мозковий штурм, обговорення в невеликих групах, презентації, питання і відповіді. Остаточна версія програми повинна бути перевірена і узгоджена технічним персоналом проекту.
 • Проведення 24-30 дводенних тренінгів з 20 учасниками кожний.
 • Участь у круглих столах з керівниками регіональних, обласних і національних медичних установ після проведення тренінгів для надання зворотного зв’язку щодо проведеного навчання, отриманих уроків і обговорення шляхів того, яким чином система може підтримувати ці знання активними.
 • Участь у прес-конференції з розповсюдження знань, отриманих за допомогою цієї програми.
 • Збір інформації щодо навчальних заходів (оцінка заходів до і після тренінгу, оцінка тестів, зворотній зв’язок від учасників), звітування проблем, успіхів, перешкод.
 • Підготовка та надання супервайзеру MSF щомісячних електронних звітів англійською мовою.

Вимоги:

Освіта

 • Вища освіта. Бажано за наступними напрямками: адміністрування, викладання або комунікації. Для медичних працівників – охорона здоров’я, освіта, соціальна робота.

Знання мов

 • Здатність розмовляти, читати, писати і розуміти українською, російською та англійською мовами.

Професійні навички

 • Базові знання про місію MSF і основні заходи, що проводяться організацією.
 • Відповідний досвід організації та проведення тренінгів.
 • Знання з надання медичної допомоги ТБ хворим та  подолання стигматизаціїї.
 • Організованість, здатність вчасно виконувати роботу.
 • Вміння працювати в умовах стресу; надійність та відповідальність.
 • Готовність подорожувати весь тиждень поспіль протягом трьох місяців.

Довідкова інформація:

Розповсюдження стигматизації негативно впливає на сприйняття ТБ населенням  та медичними працівниками (включаючи лікарів, медсестер тощо), що створює значні перешкоди в лікуванні ТБ, особливо в амбулаторних умовах. Недотримання конфіденційності, неналежне ставлення медичних працівників до пацієнтів та відмова від надання послуг ТБ хворим спонукають останніх до пошуку терапії безпосереднього нагляду у віддалених медичних закладах замість тих, які знаходяться в місцевості, де проживають пацієнти, збільшуючи цим негативний вплив хвороби на їхнє життя.

Згідно з опитуванням, проведеним у 2013 році, хоча й більшість людей (92%) погоджуються з тим, що ТБ хворим слід надавати підтримку, менше половини опитуваних (44-41%) готові до толерантного ставлення до ТБ хворих (наприклад, лише 33% респондентів їли б у такому закладі харчування, де шеф-кухар або офіціант хворіли на ТБ, проте пройшли повний курс лікування і не несуть загрози оточуючим).

Зміна ставлення медичних працівників до людей, хворих на ТБ, є важливою передумовою для покращення загальної якості догляду та впровадження моделі лікування ТБ, орієнтованої на пацієнта (у 2013 році лише 43% респондентів розділили думку про те, що пацієнти повинні приймати власні рішення щодо лікування ТБ, в той час, як 84% з них вважали за потрібне запровадити примусову ізоляцію тих пацієнтів, які відмовилися проходити ТБ лікування.

Доки медичні працівники (зокрема сімейні лікарі) та громада не усвідомлюватимуть способи передачі ТБ інфекції, доступні шляхи ТБ лікування та його контролю, упровадження запропонованої системи амбулаторної допомоги не буде успішним, а модель догляду за ТБ пацієнтами, що пілотується в межах проекту MSF, не буде застосована в інших регіонах України.

Вирішення проблеми стигматизації серед медичних працівників Житомирської області є надзвичайно важливим кроком у забезпеченні універсального доступу до якісного догляду за ТБ хворими в межах моделі, орієнтованої на пацієнті, за умови дотримання принципу неупередженості та гідності людини.

Закриття вакансії: 23.06.2019

Оплата за послуги (до вирахування податків): 28000 грн./місяць.

Місце роботи: Житомирська область, офіс організації MSF.

Tип контракту: Договір цивільно-правового характеру на 6 місяців (з липня до грудня 2019 р.)

Контакти

 • MSFOCB-Kyiv-PAM@brussels.msf.org
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

 •   Пiдписатися на новi

Мої активи

Нові можливості з ГУРТом!Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.