bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Стажер відділу комунікацій

Державна установа «Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України» оголошує конкурс для відбору джуніар-менеджера (стажера) комунікацій напрямку протидії ВІЛ-інфекції в Україні. Дедлайн - 18 червня 2019 року, 18:00. 

 

Більше можливостей для працевлаштування у розділі «Вакансії»

Назва позиції: стажер відділу комунікацій

Рівень зайнятості: повна                                                  

Інформація щодо установи:

Головним завданнями Державної установи «Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України» (далі – Центр є діяльність у сфері громадського здоров’я. Центр виконує лікувально-профілактичні, науково-практичні та організаційно-методичні функції у сфері охорони здоров’я з метою забезпечення якості лікування хворих на соціально небезпечні захворювання, зокрема ВІЛ/СНІД, туберкульоз, наркозалежність, вірусні гепатити тощо, попередження захворювань в контексті розбудови системи громадського здоров’я. Центр приймає участь в розробці регуляторної політики і взаємодіє з іншими міністерствами, науково-дослідними установами, міжнародними установами та громадськими організаціями, що працюють в сфері громадського здоров’я та протидії соціально небезпечним захворюванням. 

Основні обов’язки:

 1. PR підтримка комунікаційних проектів тестування та лікування ВІЛ-інфекції
 2. робота зі ЗМІ.
 3. Робота з контент-планом та копірайтинг (прес релізи, новини, інтерв’ю, статті, матеріали для сайту, пости в соціальній мережі Facebook).
 4. підготовка та організація презентацій, прес-конференцій, заходів.
 5. Організація роботи відділу: внутрішній та зовнішній документообіг, підтримка зв’язків з підрядниками та організаціями-партнерами. 

Вимоги до професійної компетентності:

 • Вища освіта ( бажано журналістика, філологія, соціологія, Public Relations).
 • Вільне володіння українською мовою та середній рівень англійської.
 • Уважність до деталей, критичне мислення.
 • Уміння працювати швидко і якісно під тиском часу. Проактивність, системність, вміння прогнозувати і швидко реагувати на запити.
 • Високий рівень мотивації та активна громадянська позиція. Порядність, нульова толерантність до корупції, мотивація бути причетним до масштабних змін і бути частиною медичної реформи. 

Резюме мають бути надіслані електронною поштою на електронну адресу: vacancies@phc.org.ua. В темі листа, будь ласка, зазначте: «142 – 2019 Стажер відділу комунікацій» 

Термін подання документів – до 18 червня 2019 року, реєстрація документів
завершується о 18:00. 

За результатами відбору резюме успішні кандидати будуть запрошені до участі у співбесіді. У    зв’язку з великою кількістю заявок, ми будемо контактувати лише з кандидатами, запрошеними на співбесіду. Умови завдання та контракту можуть бути докладніше обговорені під час співбесіди. 

Державна установа «Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України»  залишає за собою право повторно розмістити оголошення про вакансію, скасувати конкурс на заміщення вакансії, запропонувати посаду зі зміненими обов’язками чи з іншою тривалістю контракту.

Контакти

 • Резюме мають бути надіслані електронною поштою на електронну адресу: vacancies@phc.org.ua. В темі листа
 • будь ласка
 • зазначте: «142 – 2019 Стажер відділу комунікацій»
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

 •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.