Тендер на проведення моніторингу та оцінки проекту

Німецько-український проект «Сприяння розвитку міжсекторного партнерства в цілях захисту інтересів дітей: долучення ВПО до активних учасників процесу» оголошує тендер на проведення незалежної зовнішньої оцінки своєї діяльності. Дедлайн - 16 червня 2019 року.

Більше можливостей для працевлаштування у розділі «Вакансії»

Німецько-український проект оголошує тендер на проведення незалежної зовнішньої оцінки своєї діяльності в рамках проекту «Сприяння розвитку міжсекторного партнерства в цілях захисту інтересів дітей: долучення ВПО до активних учасників процесу», що фінансується Федеральним міністерством економічної співпраці та розвитку Німеччини (BMZ)  та впроваджується Дитячим Фондом Німеччини (ChildFynd Deutschland) та Благодійною організацією “ Міжнародний фонд «Жовто-Блакитні Крила».

Об’єкт оцінки: реалізація проекту «Генерація UA» протягом періоду - 2016-2019 рр.

Основні аспекти оцінки: цілісність, результативність, ефективність, видимість, актуальність та сталість проекту (можуть бути доповнені/змінені за обгрунтуванням оцінювача).

Метою є оцінити успішність реалізації проекту, зокрема, з точки зору отриманих результатів, ефективності різних форматів заходів, впливу проекту на громадське середовище.

У результаті оцінки має бути підготовлений звіт загальним обсягом не більше 10 стор., що структурно складатиметься з резюме та основної частини, а також додатків, і міститиме аналіз ефективності здійсненої діяльності та рекомендації щодо пріоритетів, завдань та інструментів діяльності на майбутнє.

Послуги із зовнішньої незалежної оцінки включатимуть:
- розробка методології оцінки;
- безпосереднє проведення оцінки за розробленою методологією;
- написання звіту з:
а) оцінкою основних аспектів діяльності дитячого центру соціально-психологічної підтримки “Генерація UA” в Одесі, Харкові,Краматорську, Северодонецьку; креативних просторів «Друзі Хаб», м. Лисичанськ, «Територія молоді», м. Українськ, «Художня студія», м. Маріуполь,

б)пост-реабілітаційного проекту “Караван Дружби”;
в) наданням відповідних рекомендацій на майбутнє, щодо діяльності проекту “Генерація UA” .
- презентація результатів оцінки ключовим членам команди проекту “Генерація UA”.

Період проведення моніторингу з 01.07.2019 по 10.09.2019 року.

 До участі у тендері потрібно надати:

  • свідоцтво/виписку про державну реєстрацію ФОП або ЄДРПОУ підприємства;
  • інформація, яка підтверджує досвід надання подібних послуг (для консультанта-особи – CV/автобіографія/портфоліо проектів; для консультанта-компанії – опис компанії та робочої команди/портфоліо проектів);
  • комерційну пропозицію

Пропозиції приймаються до 16 червня 2019 р. в електронному вигляді на адресу pr.generationua@gmail.com

Співбесіди з попередньо відібраними кандидатами: 18 та 24 червня 2019,

оголошення результатів – 25 червня 2019.
Контактна особа: Абисова Ірина

Контакти

  • 098-986-0103
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новi

Мої активи

Нові можливості з ГУРТом!Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.