Адміністратор офісу, діловод

Проектний офіс ДП «Медичні закупівлі України» оголошує конкурс на посаду  Адміністратора офісу, діловода.

Більше можливостей для працевлаштування у розділі «Вакансії» 

Приєднуйтесь до нашої молодої, амбіційної та професійної команди змін, що працює над поліпшенням забезпеченості українських пацієнтів якісними, безпечними та ефективними ліками за рахунок державного та місцевих бюджетів!

Обсяг роботи:

 1. Забезпечувати функціонування та життєзабезпечення офісу;
 2. Організовувати роботу приймальної (прийом відвідувачів, прийом та розподіл телефонних дзвінків);
 3. Забезпечувати документообіг та створення офіційної кореспонденції, вчасне затвердження необхідних документів, листів, наказів, тощо; реєстрація вхідної та вихідної кореспонденції, сканування та ксерокопіювання, передача та зберігання документів
 4. Виконання службових розпоряджень керівника;

Результати:

 1. Функціонуючий офіс, робочі місця працівників, забезпечені всім необхідним для роботи
 2. Ведення діловодства відповідно до вимог, вчасно підписані інформаційні листи та інші важливі документи

Кваліфікаційні вимоги:

 • Вища освіта
 • Досвід роботи за напрямком від  року
 • Впевнений користувач ПК: MS Office (Excel, Word)
 • Вільне володіння українською мовою, знання англійської  - intermediate
 • Розуміння ділового етикету та дрес-коду

Вимоги до особистих та професійних якостей:

 1. Адміністративні та організаторські навички, хороші комунікаційні навички, уважність до деталей, відповідальність, багатозадачність..
 2. Високий рівень мотивації та активна громадянська позиція. Порядність, нульова толерантність до корупції, мотивація бути причетним до масштабних змін і бути частиною медичної реформи.

Резюме, мотиваційний лист та бажаний рівень щомісячної винагороди надсилайте на medpro.talents@gmail.com з темою  «Адміністратор офісу,  діловод». 

P.S.Держпідприємство “Медичні закупівлі України” створено у 2018 році з метою підвищити ефективність закупівель лікарських засобів та медичних виробів як на центральному, так і на регіональному рівні через впровадження сучасних ефективних інструментів закупівель.

ДП “Медичні закупівлі України” працює для підвищення забезпеченості пацієнтів ліками та полегшення життя закладів охорони здоров’я. Протягом 2019 року серед задач підприємства створення першого публічного електронний каталог у системі ProZorro (фактично електронний магазин для публічних закупівель), та формування перших рамкових угод.

Контакти

 • medpro.talents@gmail.com
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

 •   Пiдписатися на новi

Мої активи

Нові можливості з ГУРТом!Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.