Тендер на перевезення учасників Міжнародного літнього табору зі сталого розвитку

Організація «Вчителі за демократію та партнерство» оголошує тендер на перевезення учасників Міжнародного літнього табору 11-16 серпня 2019 року для 50 учнів з України, Польщі та Молдови.

Неприбуткова організація «Вчителі за демократію та партнерство» у межах освітнього проекту “Make Your Future Self” (Збудуй своє майбутнє) оголошує відкритий тендер на організацію перевезення учасників Міжнародного літнього табору зі сталого розвитку 11-16 серпня 2019 року для 50 учнів старших класів з України, Польщі та Молдови. Очікується, що захід відбуватиметься в Івано-Франківській області. Проект “Make Your Future Self” реалізується спільно з німецькою організацією ChildFund Deutschland та за фінансової підтримки німецького фонду довкілля Deutsche Bundesstiftung Umwelt DBU.

Вимоги до виконавців: наявність щонайменше річного досвіду надання подібних послуг, реєстрація в установленому законодавством порядку, наявність ліцензії на пасажирські перевезення, мінімальна можлива ціна.

Кінцева дата подачі заявок: 15 червня 2019 року.

ВИКОНАВЕЦЬ МАЄ ЗАБЕЗПЕЧИТИ:

1) автобусне та/або залізничне та/або авіаційне перевезення для 30 учасників з України з місця їх проживання до місця проведення заходу та у зворотному напрямку;

2) автобусне та/або залізничне та/або авіаційне перевезення для 10 учасників з Польщі з місця їх проживання до місця проведення заходу та у зворотному напрямку;


3) автобусне та/або залізничне та/або авіаційне перевезення для 10 учасників з Молдови з місця їх проживання до місця проведення заходу та у зворотному напрямку.

Перелік необхідних документів: реєстраційні документи (у т.ч. ліцензія), комерційна пропозиція, коротка інформаційна довідка про організацію та рекомендації (за бажанням). Зазначений перелік документів й запитання просимо надсилати до 15 червня включно на адресу: teachersdp@gmail.com (у темі листа – Тендер з перевезення).

Організація «Вчителі за демократію та партнерство» за 15 років діяльності реалізувала понад 40 всеукраїнських й міжнародних освітніх проектів за напрямами: освіта для сталого розвитку, громадянська і правова освіта, розвиток критичного мислення, учнівське соціальне проектування та інші. А також публікує і розповсюджує відповідну літературу. Організація працює з адміністраторами шкіл, вчителями, учнями. Серед фінансових партнерів “Вчителі за демократію” з 2002 року: Street Law, Фонд «Інститут відкритого суспільства», Відділ преси освіти і культури посольства США, Міжнародний фонд «Відродження», Світовий банк, Freedom House, Посольство США, Посольство Нідерландів (програма МАТРА), Рада Європи, Шведський інститут, USAID.

Контакти

  • teachersdp@gmail.com
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новi

Мої активи

Нові можливості з ГУРТом!Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.