bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Короткостроковий проект у Франції!

Даний проект проходить в рамках програми міжнародних молодіжних таборів. Проте єдиною, та досить приємною різницею є те, що проект отримав фінансування Erasmus+, тому учасники отримують покриття дорожніх витрат і кишенькові. в межах фіксованих лімітів, плюс отримують страхове покриття від акредитованої програмою компанії СІГНА.

Бассу - це маленьке чарівне містечко в самому серці регіону Гасконь. Село оточене полями та надзвичайною природою. Вас здивує 43-метровий високий, прекрасно збережений донжон біля входу в село, який датується 1371 роком. Місто Ош знаходиться за 40 хвилин їзди від готелю Bassoues. Він славиться своєю гастрономією, собором і знаменитою статуєю Д’Артаньяна.

Основними завданнями для волонтера буде:

 працювати над реставрацією пресвітерів та облагородженням саду.

 навчитися реставрувати пресвітерій благородними і природними матеріалом.

 вивчити інший шлях облаштування саду в гармонії з природою.

 зустрітися з місцевими виробниками та дізнатися про їхній спосіб виробництва.

 участь у семінарі, щоб дізнатися, як захистити нашу планету.

Вимоги до волонтера:

 Вік учасника від 18-27 років, які хочуть відкрити для себе Південно-Захід Франції і хочуть взяти участь у міжкультурному проекті.

 інтерес до сталого розвитку та зеленого будівництва;

зацікавленість в принципах та перевагах неформальної освіти;

 розмовляти англійською та / або французькою мовою або бути мотивованим для вивчення французької мови;

 Мотивація до європейських проектів та міжнародних таборів;

 Попередньо не брали участь в EVS!

Що отримає волонтер:

Повне забезпечення проживання та харчування

Неоціненний досвід участі в міжнародному проекту

 Кишенькові гроші: 5 євро на день (115 € за 3 тижні)

 Покриття тревел витрат в межах ліміту

Страхування EVS покривається страхівкою CIGNA

Фінансові умови участі в проекті:

Даний проект проходить в рамках програми міжнародних молодіжних таборів. Проте єдиною, та досить приємною різницею є те, що проект отримав фінансування Erasmus+, тому учасники отримують покриття дорожніх витрат і кишенькові. в межах фіксованих лімітів, плюс отримують страхове покриття від акредитованої програмою компанії СІГНА.

Так, як і решта учасників програми міжнародних молодіжних таборів, волонтери сплачують внесок на підтримку діяльності (на статутну діяльність) своїх відправляючих організації, у Вашому випадку це ми, Спілка Форум. Цей проект (табір) має на меті в першу чергу підтримати учасників ІЗ МЕНШИМИ МОЖЛИВОСТЯМИ (економічними, інвалідністю, постраждалі в наслідок АТО, переселенці з зони конфлікту, сироти і тп), тому такі учасники або будуть повністю звільнені від внеску або 50 % (вирішуватиметься індивідуально).

Якщо ви зацікавлені в проекті, будь ласка, надішліть нам на e-mail erasmus@union-forum.org :

- CV(English) з позитивним фото;

- motivation letter (із відповіддю на ключове питання «Чому саме цей проект найкращий для Вас, а Ви- для цього проекту”) на1-2 сторінки (English) – (про себе, інтереси, хобі, заняття, якщо є - попередній досвід громадської/ волонтерської діяльності, чому Ви хочете взяти участь в програмі ЄВС і чому саме в цьому конкретному проекті і тд. Обов’язково – у лівому верхньому куті листа вкажіть свої повні особисті і контактні деталі включно із телефоном)

CV, мотиваційний лист і ТЕМА Вашого листа мають містити у своїй назві Ваші Name-Surname і назву ”Youth ambassador”. Без такого оформлення листи не розглядатимуться.

 Увага: в CV вкажіть Ваше Прізвище та ім’я, як записано у вашому закордонному паспорті.

Контакти

  • erasmus@union-forum.org
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.
<