bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

ESC волонтерство в Бельгії

Шукають волонтерів до Бельгії, країни де вершиться доля всього світу, країни важливих персон і справжнього шоколаду. До того ж, найбільша шоколадка в світі продається саме в національному аеропорту Брюсселя.

1)ESС PROJECTICL@school

Місце: Mechelen

Період: September 2019 – August 2020

Приймаюча організація є міжнародною, добровільною, неурядовою, некомерційною організацією, яка надає можливість міжкультурного навчання, щоб допомогти людям розвинути знання, навички та розуміння, необхідні для створення більш справедливого та мирного світу.

Основними завданнями для волонтера буде:

 волонтер буде відповідати за зв’язок зі школами та за просування семінарів до шкіл. Після того, як школа зареєструється на семінарі, він зробить практичну підготовку та продовжить роботу з відповідальним вчителем.

 Проведення семінарів: волонтер представить семінари в школах, а також поділиться знаннями ICL зі студентами. Волонтер зможе провести семінар на практиці.

Оцінити: волонтер також повинен оцінити цей проект разом з усіма зацікавленими сторонами і, якщо необхідно, адаптувати семінари або процес. Волонтеру доведеться перенести те, що він навчив персоналу.

 Вивчення мови: волонтер координуватиме онлайн-мовний інструмент Rosetta Stone і впроваджуватиме ці мовні вправи в майстер-класи.

 Волонтер буде навчений, щоб стати кваліфікованим фасилітатором (QF). Таким чином, він сприятиме сесіям з роздумів та тренінгам

 Організувати особисті зустрічі разом з іншими QF

 Оцінювати сеанси рефлексії та тренінги

_________________________________________________

2)ESС PROJECT - Social Media & Events

????Місце: Mechelen

????Період: September 2019 – August 2020

Приймаюча організація є міжнародною, добровільною, неурядовою, некомерційною організацією, яка надає можливість міжкультурного навчання, щоб допомогти людям розвинути знання, навички та розуміння, необхідні для створення більш справедливого та мирного світу.

Основними завданнями для волонтера буде:

 Волонтер буде надавати допомогу команді зв’язку та маркетингу у створенні рекламних матеріалів для заходів та фестивалів

 Здійснює інвентаризацію цікавих подій та фестивалів, як місцевих, так і національних

 Створює та проводить інтерактивний виставковий стенд на кількох подіях та фестивалях

Забезпечення та відстеження промо-обладнання для використання місцевих заходів,

 Щоденне управління національним обліковим записом Instagram

 Навчання та підтримка місцевих волонтерів соціальних медіа

Створення онлайнових і офлайн-рекламних кампаній для рекрутингу нових студентів та приймаючих сімей

 Залучення волонтерів до рекламних кампаній

_________________________________________________

3)ESС PROJECT - IF Global

????Місце: Brussels

????Період: September 2019 – June 2020

 Приймаюча організація - добровільне об’єднання в професійну організацію інвалідів з глобальним покриттям, демократичною структурою та прозорими та підзвітними процесами. Швидко зростаюче членство тепер включає 51 організацію в Африці, Австралії, Америці, Азії та Європі. Більшість організацій, що входять до складу, опікуються дорослими з захворюванннями з розщеплення хребтa і гідроцефалії або батьками дітей з розщепленням хребтa і гідроцефалії.

Їх місія полягає в тому, щоб зменшити захворюваність з розщеплення хребтa і гідроцефалії шляхом первинної профілактики, а також підвищити якість життя людей з даними захворюваннями та їх сімей через освіту з прав людини, політичну пропаганду, дослідження та побудову громад.

Основними завданнями для волонтера буде:

 Підтримка реалізації плану зовнішньої та внутрішньої комунікації;

Розробка рекламних матеріалів для соціальних медіа

Редагування зображень і фільмів

 Координація збору та створення контенту для нашого щомісячного інформаційного бюлетеня;

 Розробка та коректування новин для Інтернету та прес-релізів;

 Сприяння створенню, редагуванню та управлінню доступною інформацією через різні засоби комунікації (веб-сайт, інформаційний бюлетень, публікації);

 Оновлення інструментів соціальних медіа, таких як Facebook, Twitter, Youtube, Linkedin;

 Моніторинг ЗМІ;

_________________________________________________

4)ESС PROJECT - International school of Leuven

????Місце: Leuven

????Період: September 2019 – June 2020

 Дана школа була створена у 2013 році як приватна некомерційна організація міста Левен, університету Левена та Біотехнологічного інституту Фландрії. Школа пропонує дошкільну та початкову освіту англійською мовою для дітей ширшої громади регіону Leuven. Використовує Міжнародний початковий навчальний план, поєднання академічного, особистого та міжнародного навчання. Школа в Leuven є шановним членом Бельгійської асоціації міжнародних шкіл. Навчає близько 65 дітей віком від 2,5 до 11 років і швидко зростає.

Основними завданнями для волонтера буде:

 Ассистент вчителя

 Нагляд за аудиторією та перервами

 Логістична підтримка вчителів

 Мистецтво і ремесла, музика

 Домашнє завдання

 Адміністрація

_________________________________________________

5)ESС PROJECT - Steinerschool Michaëlschool

????Місце: Turnhout

????Період: September 2019 – June 2020

 Michaëlschool - одна з 20 шкіл у Фландрії, де розміщується дитячий сад і початкова школа. Метою школи є виховання дітей у віці від 2,5 до 6 років (дитячий сад) та дітей віком 6-12 років (початкова школа) на основі педагогіки Штайнера. Педагогіка Штайнера орієнтована на особистий та соціальний розвиток дітей у збалансованому та вільному середовищі. Вона враховує потреби дитини в цілому - академічну, фізичну, емоційну і духовну. Освіта базується на розумінні відповідності різних фаз розвитку дитини, коли розвиток любові до навчання та ентузіазм до школи є центральними.

Основними завданнями для волонтера буде:

 догляд за дітьми дошкільного віку, одержанням одягу для активного відпочинку (ми проводимо багато заходів на свіжому повітрі навіть при поганих погодних умовах - для того, щоб це зробити, ми маємо обладнання для дощу та бруду, тому найменшим дітям поступово потрібно навчитися одягатися, це одна з навичок, які вони вивчають у першому класі)

 Дозвіл на перерву: у нас є моменти вільної гри та режисерської гри, в обох моментах не тільки нагляд, але й спостереження за розвитком дітей є важливим завданням наших співробітників. Зацікавленим може бути можливість для волонтера підготувати деякі режисерські моменти (з тренінгом класного керівника)

Здорове харчування є частиною нашої освіти, тому наш день починається з фруктової тарілки, коли плід приноситься дітьми, а потім очищується і ділиться між учнями. 3 рази на тиждень ми також готуємо суп зі свіжими овочами разом з дітьми.

 Підготовка та нагляд за сном після обіду: ми з ентузіазмом сприймаємо позитивний вплив спокою / сну для наших дитячих садків. Тому до 6 років всі вони після обіду відпочивають на своїх матрацах.

_________________________________________________

6)ESС PROJECT - De Appeltuin

????Місце: Leuven

 De Appeltuin є однією з 40 шкіл Френе в Фландрії. Педагогічна концепція Френе є частиною великого педагогічного проекту громадської освіти у Фландрії. Її метою є тотальний розвиток людини, з увагою до оптимального розвитку для кожної дитини особисто. De Appeltuin - дитячий садок і початкова школа.

Основними завданнями для волонтера буде:

 Допомагати в основному одному класі (3-й-4-й клас). Це може бути індивідуальне керівництво дітей, які не можуть слідувати урокам так добре, як інші. Це також може бути допомога, коли вчитель використовує метод, де їм потрібна допомога, наприклад, коли вони хочуть зробити навчальну гру, щоб навчити їх чогось; тоді волонтер може допомогти в підготовці цього і направити його. Це також може бути допомога з класами, коли вони малюють, роблять щось творче, або роблять семінари, такі як драматургія та театр, або навчаючи їх новим пісням.

 Участь у позааудиторних заходах з дітьми: купання, екскурсії, тематичні майстер-класи, … Наприклад, восени в ліс, щоб дізнатися про цей сезон, відправитися в музей і мати інтерактивні майстерні, відправляючись у театр або кіно, а пізніше в клас, маючи де-брифінг про нього, вирушаючи на море і дізнавшись про типову рослинність там, їдучи на тиждень десь разом …

 Поруч з цим волонтер організовуватиме власні заходи та семінари, залежно від інтересів волонтера. Наприклад, створити проект про свою рідну країну, навчити дітей про відмінності та подібності між культурами. Багато часу роботи волонтера піде на цей аспект.

_________________________________________________

Якого волонтера очікує організація:

18-28 років

Знання Англійської/Французької мови на твердому розмовному рівні

Зацікавленість тематикою проекту

Мобільність, гнучкість, бажання розвиватись

⚠️БІЛЬШ ДЕТАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ http://l2u.su/qccr

_________________________________________________

Якщо ви зацікавлені водному з цих проектів, будь ласка, надішліть нам на e-mail erasmus@union-forum.org :

CV(English або French)

• motivation letter (із відповіддю на ключове питання «Чому саме цей проект найкращий для Вас, а Ви- для цього проекту”) на1-2 сторінки (English або French) – (про себе, інтереси, хобі, заняття, якщо є - попередній досвід громадської/ волонтерської діяльності, чому Ви хочете взяти участь в програмі і чому саме в цьому конкретному проекті і тд. Обов’язково – у лівому верхньому куті листа вкажіть свої повні особисті і контактні деталі включно із телефоном)

• аплікаційна форма http://l2u.su/qccq

• позитивне фото

Дедлайн: 21 квітня 2019 включно

Мотиваційний лист, CV, аплікаційна форма і ТЕМА Вашого листа мають містити у своїй назві Ваші Name-Surname і назву проекту. Без такого оформлення Ваші листи розглядатися не будуть.

Прохання: у всіх документах на проект вказуйте прізвище та ім’я, як зазначено у Вашому закордонному паспорті.

Контакти

  • erasmus@union-forum.org
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.
<