Представник Антикорупційної ініціативи ЄС (EUACI) в Чернівцях

EUACI шукає кваліфікованого й досвідченого консультанта на роль Представника Програми в місті Чернівці.Від Консультанта очікується забезпечення координації й співпраці з місцевими органами влади та іншими проектами ЄС, які реалізовуються у містах.  

Консультант має бути відмінним командним гравцем, який здатний координувати впровадження кращих практик доброчесності у містах, а також діяльність Програми по підтримці проектів організацій громадянського суспільства. Від Консультанта очікується забезпечення координації й співпраці з місцевими органами влади та іншими проектами Європейського Союзу, які реалізовуються у містах. 

ОСНОВНІ ОБОВ’ЯЗКИ ТА ФУНКЦІЇ

Представник Програми впроваджуватиме і координуватиме діяльність Програми в місті Чернівці; тісно співпрацюватиме з партнерами Програми у місті: органами місцевого самоврядування, громадськими активістами та громадськими організаціями, а також журналістами-розслідувачами для ефективного впровадження інструментів підзвітності та прозорості; сприятиме запровадженню практик доброчесності, з метою відтворення у інших українських містах. Представник Програми тісно координуватиме свою діяльність із іншими проектами Європейського Союзу на місцях. 

Деталі за посиланням:

https://euaci.eu/what-we-do/procurement/euaci-seeks-programme-representative-in-chernivtsi

 

Контакти

  • Для додаткових запитань щодо вакансії можна контактувати з Богданом Бойком (bboyko@ukraine-aci.com)
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новi

Мої активи

Нові можливості з ГУРТом!Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.