bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Експерт з комунікацій для партнерів UCBI II
21.02.2019

«Кімонікс Інтернешнл», консалтингова фірма з міжнародного розвитку, що реалізує Проект АМР США (USAID) «Зміцнення громадської довіри II» (UCBI II), оголошує конкурс заявок на зайняття посади Експерта з комунікацій на умовах часткової зайнятості. UCBI II надає швидку, гнучку короткотермінову допомогу Уряду України та партнерам з неурядового сектора на підтримку успішних мирних демократичних перетворень та згуртованості громади для реагування на конфлікт та поглиблення соціальної напруги.

Посадові обов’язки включають:

 • Надання підтримки партнерам UCBI II та їх командам, що займаються комунікаціями/ зв’язками з громадськістю, у розробці та підготовці медіа-планів та стратегій комунікації, визначенні цільової групи для проектів, що підтримуються UCBI II;
 • Розробка системи моніторингу, оцінки та поширення інформації про проекти партнерів UCBІ ІI, як в соціальних мережах, так і в традиційних ЗМІ.
 • Розробка системи активного просування інформації про проекти, медіа-продукти та партнерів UCBI II через канали в соціальних мережах та традиційних ЗМІ;
 • Написання, редагування та координація контенту з  командами партнерів UCBI II.

Вимоги щодо кваліфікації:

 • Відповідне поєднання освіти та досвіду роботу.
 • Принаймні 5 років досвіду роботи в сфері комунікацій/ зв’язків із громадськістю.
 • Підтверджена спроможність працювати в команді та з різними партнерами UCBI II.
 • Досвід успішно реалізованих кампаній та ініціатив щодо роботи з громадськістю.
 • Глибоке знання поточних та нових політичних та соціальних питань та тенденцій.
 • Підтверджений досвід ефективного надання консультацій з питань комунікацій для медіа та ГО.
 • Глибокі знання медіа ринку України, підтверджений досвід роботи з ключовими інформаційними агентствами чи агентствами зі зв’язків з громадськістю.

ІНСТРУКЦІЇ ЩОДО ПОДАННЯ ЗАЯВОК:

Надсилайте свої заявки в електронній формі на адресу: [email protected] до 4 березня 2019 року. Будь ласка, зазначте назву посади, на зайняття якої Ви подаєте заявку («Експерт з комунікацій») у графі «тема», та надішліть свою CV, а також супровідний лист/ заяву, в якій опишіть свою зацікавленість та відповідність вимогам до посади. Запити телефоном не приймаються. Заявки розглядатимуться за черговістю надходження.  Ми зв’яжемося тільки з кандидатами, які пройдуть попередній відбір.  За додатковою інформацією звертайтеся, будь-ласка, на сайт www.chemonics.com.

«Кімонікс» є працедавцем рівних можливостей і не допускає дискримінації при прийнятті на роботу на підставі раси, кольору шкіри, релігії, статі, походження, політичної приналежності, сексуальної орієнтації, гендерної ідентичності, сімейного стану, вад здоров’я, генетичної інформації, віку, членства в професійній спілці, чи інших факторів, що не пов’язані з кваліфікацією.»

Коментарі

 •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.