Тендер на надання консультаційних послуг з ведення бухгалтерcького та кадрового обліку

Програма «Антикорупційна ініціатива ЄС в Україні (EUACI)» є трирічним Проектом Міжнародної Технічної Допомоги шукає постачальника консультаційних послуг з ведення бухгалтерcького/кадрового обліку. Кінцевий термін подачі заявок: 27 лютого 2019 р. 

Програма «Антикорупційна ініціатива ЄС в Україні (EUACI)» є трирічним Проектом Міжнародної Технічної Допомоги (2017-2019), що фінансується Європейським Союзом, співфінансується та реалізується Міністерством закордонних справ Данії. У Києві створено програмний офіс Проекту, зареєстрований належним чином в Україні у Міністерстві Економічного розвитку та торгівлі (Реєстраційна картка №3582-01 від 5 квітня 2017 р., Свідотство про акредитацію №292 від 3 квітня 2017 р.), в якому чотири міжнародних та 11 національних співробітників, які відповідають за щоденну реалізацію заходів програми.

Загальною метою програми є поліпшення реалізації антикорупційної політики в Україні, що, в кінцевому рахунку, сприятиме зниженню рівня корупції. Для досягнення цієї мети програма буде підтримувати всі ключові інституції у сфері протидії корупції в Україні, від запобігання до розслідування, судового переслідування, розгляду справ про корупцію та відновлення незаконно отриманих активів у відповідності до міжнародних норм та кращих європейських практик, а також парламентський і цивільний нагляд за виконанням антикорупційної політики.

Враховуючи внесені зміни до законодавчих актів щодо врегулювання питання ведення трудових книжок працівників Проектів Міжнародної Технічної Допомоги, а саме:

- Розпорядження Кабінету Міністрів України «Про скасування пункту 2.21 Інструкції про порядок ведення трудових книжок працівників» від 18.07.2018 р. № 513-р
- Постанова Кабінету Міністрів України №1126 від 27.12.2018 р., та з метою забезпечення дотримання чинного законодавства України.

EUACI шукає кваліфікованого Консультанта, юридичну особу-резидента (ФОП, ТОВ, ПП) для надання послуг з ведення бухгалтерького та кадрового обліку співробітників та обліку розрахунків з ними.

Обсяг робіт

- Ведення кадрового обліку Пректу
- Ведення бухгалтерського обліку розрахунків зі співробітниками Проекту - Ведення бухгалтерського обліку разрахунків з фізичними особами за договорами цивільно-провового характеру
- нарахування податків та обов’язкових платежів з доходів працівників Проекту
- подання до фіскальних органів звітності про отримані доходи працівників Проекту

Запланованою датою початку є дата підписання контракту обома сторонами, а термін виконання контракту - 10 місяців.

Очікувані результати

- Кадровий облік Проекту ведеться з дотриманням усіх норм чинного законодавства України
- Бухгалтерський облік розрахунків зі співробітниками Проекту та фізичними особами за договорами цивільно-провового характеру ведеться корректно та з дотриманням усіх норм чинного законодавства України
- Нарахування податків та обов’язкових платежів з доходів працівників Проекту ведеться корректно та з дотриманням усіх норм чинного законодавства України
- Звіти:
1. «Звіт про суми нарахованої заробітної плати (доходу, грошового забезпечення, допомоги, компенсації) застрахованих осіб та суми нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування до органів доходів і зборів»,
2. форму 1-ДФ (Податковий розрахунок сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь фізичних осіб, і сум утриманого з них податку) та 3. звіт Ф4-ФСС з ТВП та інші звіти які повинні подаватись від імені Проекта до уповноважених державних органів здаються засобами електронного зв’язку, або на паперових носіях своєчасно та з дотриманням усіх норм чинного законодавства України.


Вимоги до консультанта

Консультант призначає одного зі своїх співробітників для того, щоб бути керівником групи для виконання цього контракту. Керівник групи є головною контактною особою для EUACI і несе відповідальність за виконання контракту та послуг, передбачених цим контрактом.

Кваліфікація, навички та професійний досвід керівника групи:

- Щонайменше 5 років перевіреного досвіду у ведені кадрового, бухгалтерського обліку, подання звітності до уповноважених державних органів України.
- Знання чинного законодавства України щодо кадрового, бухгалтерського, податкового обліку та звітності.
- Повна вища освіта «Бухоблік та аудит» Резюме керівника групи (головної контактної особи) повинно подаватись у складі тендерної пропозиції Витрати на підтримку, допоміжний персонал, обладнання за необхідності, вважаються включеними до фінансової пропозиції учасника.
Повний бюджет цього завдання не може перевищувати EUR 33,000.

Всі ціни повинні надаватись без ПДВ

Кінцевий термін подачі заявок: 15:00 27 лютого 2019 р., за Київським часом
Пропозиції надсилати: barjam@ukraine-aci.com

Контакти

  • barjam[@]ukraine-aci.com
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новi

Мої активи

Нові можливості з ГУРТом! 

Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.