Консультант з розвитку громад у Тернопільській області

УФСІ має намір здійснити закупівлю послуг «Консультант з розвитку громад у Тернопільській області» в рамках проекту «Надання соціальних послуг в громаді».

Угодою про грант № TFOA8367 від 27 вересня 2018 року Японський фонд соціального розвитку (JSDF) через Міжнародний банк реконструкції та розвитку (далі – МБРР, Світовий банк) надав урядові України грант на впровадження Проекту „Надання соціальних послуг в громаді” (далі – Проект).

Відповідно до Угоди про грант, відповідальним за впровадження Проекту від уряду України є Український фонд соціальних інвестицій (далі УФСІ, Замовник).

УФСІ має намір використати частину фінансових надходжень на оплату консультаційних послуг, необхідних для впровадження проекту.

Консультаційні послуги (Послуги) включають в себе (і) надання консультативної та дорадчої допомоги представникам громад-учасниць Проекту в Тернопільській області щодо цілей, завдань, умов реалізації та процедур Проекту та розвитку системи соціальних послуг на місцевому рівні, (іі) сприяння УФСІ у реалізації проектних заходів на рівні громад області,  (ііі) супровід мікропроектів з покращення якості соціальних послуг, (iv) здійснення постійного моніторингу ходу впровадження Проекту на рівні громад-учасниць в області.

Режим надання послуг —40 годин на тиждень.

Очікувана дата початку надання послуг – березень 2019 року.

Консультант надаватиме послуги з дати укладання договору до грудня 2020 року.

Деталізоване Технічне завдання (ТЗ) для надання послуг додається до цього Запиту на висловлення зацікавленості.

Укаїнський фонд соціальних інвестицій запрошує правомочних індивідуальних консультантів (Консультантів) висловити свою зацікавленість щодо надання вищезазначених Послуг. Зацікавлені консультанти мають надати інформацію, яка демонструє, що вони мають необхідну кваліфікацію та відповідний досвід для виконання цих Послуг.

Кваліфікація консультанта повинна відповідати наступним мінімальним вимогам:

Обов’язкові вимоги:

  • вища освіта (ступеня магістра або спеціаліста) в одній із галузей: соціальних наук, менеджменту, права, економіки, соціології, будівництва чи іншої релевантної дисципліни;
  • не менше 3-х років досвіду роботи з державними та місцевими органами влади, місцевим самоврядуванням, громадами;
  • не менше 2-х років досвіду роботи у сфері розвитку громад/місцевого розвитку та або соціальних послуг та або участі у соціальних проектах;
  • вільне володіння українською мовою;
  • високий рівень навичок роботи з комп’ютером (MS Office).

Бажані вимоги:

  •  досвід роботи в міжнародних проектах або в міжнародних організаціях;
  • володіння англійською мовою на рівні, що дозоляє ділове листування та спілкування;
  • досвід впровадження інфраструктурних проектів в соціальній сфері.

Додаткова інформація може бути отримана за адресою, зазначеною нижче з 9:00 до 17:00.

Висловлення зацікавленості повинно бути надіслане електронною поштою у формі резюме українською мовою до  12.00 год, 21.02.2019 року за наступною електронною адресою:

До уваги: Ковтун  Катерини – Консультанта з закупівель 

Ел.пошта: k.kovtun@usif.org.ua

Контакти

  • k.kovtun@usif.org.ua
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новi

Мої активи

Нові можливості з ГУРТом!Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.