НАБІР ДО КОМАНДИ ПІДТРИМКИ РЕФОРМ МІНПРИРОДИ

Команда підтримки реформ Мінприроди - це команда експертів, яка фінансується ЄБРР та надає цільову технічну допомогу і допомагає у розробці та імплементації ключових реформ. Дедлайн - 07.02.2019 (далі - англ.).

Шукаємо кандидатів посади:

- Старшого Експерта з Нової кліматичної політики (вимоги та опис задач),

- Юриста для реформи управління відходами (вимоги та опис задач),

- Аналітика для імплементації Директиви ЄС щодо промислових викидів (вимоги та опис задач),

- Експерта з оцінки впливу на довкілля (вимоги та опис задач).

Посади передбачають повну зайнятість і фізичну присутність у робочий час в офісі у м. Києві.

Для участі в конкурсі потрібно подати наступні документи англійською мовою:

-    заповнена аплікаційна форма - завантажити можна тут;

-    CV англійською мовою;

-     щонайменше одна професійна рекомендація англійською мовою або українською мовою з перекладом англійською мовою (від керівника/менеджера).

Кінцевий термін подання документів – 23 год. 59 хв. (за Київським часом) 7 лютого 2019 року.

Документи приймаються на електронну пошту rst@menr.gov.ua.

Державні службовці або службовці органів місцевого самоврядування, а також особи, які звільнилися з посад державної служби або посад в органах місцевого самоврядування протягом останніх 6 місяців на момент подачі заявки, до участі у конкурсі не допускатимуться.

Початок роботи – 1 березня 2019 року зі строком дії контракту до 31 грудня 2019 року. 

ПРО КОМАНДУ ПІДТРИМКИ РЕФОРМ ПРИ МІНПРИРОДИ

Головною задачею КПР є підтримка реформ шляхом посилення спроможності, покращення координації Міністерства. Команда створена за рахунок коштів Донорського Фонду Стабілізації та Сталого Розвитку України, який адмініструється Європейським Банком Реконструкції та Розвитку та фінансується: Данією, Європейським Союзом, Фінляндією, Францією, Німеччиною, Італією, Японією, Нідерландами, Польщею, Швецією, Швейцарією, Сполученим Королівством та Сполученими Штатами Америки.

ДОВІДКОВО.

Конкурсна комісія складається з представників Мінприроди, ЄБРР та ЄС. Відбір відбуватиметься наступним чином:

1.    Подача заявок (до 23.59 за Києвом 7 лютого 2019 року).

Заявка надсилається на електронну адресу із зазначенням теми листа (бажано зазначати посаду на яку подається особа), а також у тексті листа потрібно надати свої контактні дані та повідомити на яку посаду претендує аплікант. Усі прикріплені до листа файли мають містити назву (наприклад Application Form_Mykhalyshyn або CV_Mykhalyshyn) та бути у форматі pdf. Аплікаційна форма має бути заповнена, роздрукована і підписана та подана у сканованому вигляді.
Заявки подані після завершення строку їх подання (тобто після 23.59 за Київським часом 7 лютого 2019 року) не розглядатимуться. Кожен аплікант має отримати підтвердження про отримання його заявки. 

2.    Оцінка поданих анкет (протягом тижня з моменту отримання усіх анкет).

Конкурсна комісія розглядатиме лише ті заявки, які містять увесь вище наведений перелік документів.
Відібрані апліканти будуть запрошені на письмове тестування та співбесіду про зміст і форму яких апліканти будуть повідомлені щонайменше за тиждень до їх проведення.

3.    Тестування (щонайменше через тиждень після отримання повідомлення про запрошення на тестування)

Тестування відбуватиметься у будівлі Міністерства екології та природних ресурсів України (03035, м. Київ, вулиця Василя Липківського 35).
Відібрані апліканти будуть запрошені на письмове тестування, яке складатиметься з блоків питань, пов’язаних з відповідною посадою, на яку претендує аплікант.

4.    Співбесіди (щонайменше через тиждень після отримання повідомлення про запрошення на співбесіду)

Усі апліканти, які були запрошені на тестування, запрошуються на співбесіду.
Співбесіди відбуватимуться у будівлі Міністерства екології та природних ресурсів України (03035, м. Київ, вулиця Василя Липківського 35).
Співбесіда складатиметься з окремих блоків питань, зокрема питання на загальний розвиток, поведінкові питання, технічні питання (у контексті посади на яку подається аплікант), питання на знання української та англійської мов.

5.    Прийняття рішення

Комісія за результатами співбесіди та попередніх етапів обирає кандидатів, які можуть бути запрошені на додаткову співбесіду.
Після перевірки кандидати отримають офіційне повідомлення та їм буде запропоновано укласти угоди з відповідними фінансовими умовами (укладаються з ФОП).
У разі якщо відібрані кандидати не погоджуються із запропонованими фінансовими умовами, аплікант, який/яка зайняв/зайняла друге місце за результатами відбору, можуть бути рекомендовані для укладення відповідних угод.
Після узгодження усіх умов з відібраними кандидатами інші апліканти отримають повідомлення про результати конкурсу.

Контакти

  • rst@menr.gov.ua
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новi

Мої активи

Нові можливості з ГУРТом!Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.