bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Відеограф для програми БУР

БУР шукає відеографа в тур мандрівного табору. 

Чи опинилися б Ви самі у селищі Івано-Франківщини чи прифронтовій зоні Донеччини? Вам цікаво показати маленькі зміни навколо нас, які в майбутньому призведуть до системних зрушень у нашому суспільстві? Тоді читайте далі.

Волонтерський табір БУР готується до нового сезону. Вирушаємо в тур Україною і запрошуємо відеографів втілити власні ідеї: показати історії громад, сімей та непересічних особистостей на нашому шляху! Подорожуючи впродовж лютого, ми відвідаємо міста і села, де місцева спільнота бере на себе відповідальність за своє майбутнє. Вони хочуть впроваджувати локальні ініціативи, які покликані задіяти громаду та створити комфортніші умови саморозвитку та самореалізації. А ми плануємо допомогти їм у цьому, починаючи вже з квітня. Для цього маємо ретельно підготуватися, вивчивши потенціал, проектні пропозиції та подальший план розвитку цих громад. В процесі візиту ми познайомимося з активістами, владою, бізнесом та потребуючими сім’ями, щоб оцінити формат співпраці під час майбутнього волонтерського табору.
А ви зможете розкрити ці невідомі історії для ширшої аудиторії.

Детальніше про проект: https://www.facebook.com/BuildingUkraineTogether/

Проїзд, проживання, харчування і весела компанія за нами.

 

Контакти

  • 0632558143
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.
<