Координатор проектів (старший фахівець) відділу адвокації

БО «100 ВІДСОТКІВ ЖИТТЯ» оголошує конкурс на заміщення вакантної посади координатора проектів (старшого фахівця) відділу адвокації.

Основні обов’язки кандидата:

 1. Координувати процес впровадження проектів з захисту прав представників ключових груп ризику щодо інфікування ВІЛ, ТБ або ВГС, покращення доступу до лікування ВІЛ в Україні та країнах регіону Східної Європи та Центральної Азії (СЄЦА), підвищення рівня доступу представників ключових спільнот та загального населення щодо існуючих сервісів з профілактики, та догляду, бюджетної адвокації.
 2. Брати участь у плануванні та координувати впровадження навчальних та тренінгових програм, які реалізуються відділом адвокації в Україні та країнах СЄЦА в рамках регіонального гранту Глобального фонду.
 3. Брати участь у плануванні, розробці та забезпеченні впровадження адвокаційних компаній, спрямованих на розширення доступу людей, які живуть з ВІЛ до повного обсягу послуг з профілактики, лікування та соціального супроводу процесу лікування ВІЛ, ТБ, вірусних гепатитів тощо.
 4. Створювати та підтримувати продуктивні професійні зв’язки з ключовими міжнародними, національними та регіональними партнерами. Представляти інтереси Мережі під час участі у конференціях, круглих столах, зустрічах.
 5. Здійснювати координацію та управління діяльністю суб-грантерів Мережі в рамках регіонального проекту Глобального фонду, які впроваджуються відділом адвокації.
 6. Здійснювати іншу адміністративну та комунікаційну роботу з супроводу проектів з розширення доступу до якісних та ефективних програм профілактики та лікування ВІЛ на національному та регіональному рівні за рахунок роботи з бар’єрами з прав людини, технічними та іншими правовоми бар’єрами, які реалізуються Мережею.
 7. Здійснювати моніторинг нових конкурсів, оголошених місцевими та міжнародними організаціями-донорами; брати участь у розробці пропозицій, концептуальних записок або інші типи додатків для грантових конкурсів, відповідно до вимог донора.

Вимоги до кандидата

Освіта:

 1. Обов’язкова: вища у галузі публічного адміністрування, комунікацій, економіки, права, громадського здоров’я.
 2. Бажана: післядипломне навчання, курси з питань прав людини.

Навички:

 1. Досвід ефективного адміністрування внутрішніх процесів організації/компанії, в т.ч. логістичний та фінансовий супровід навчальних заходів.
 2. Ґрунтовні знання законодавства у сферах: прав людини, запобігання та протидії корупції, здійснення публічних закупівель, кримінального права та процесу, доступу до публічної інформації, цивільного права.
 3. Гарні аналітичні навички, уважність до деталей, здатність чітко та стисло формулювати висновки та рекомендації на основі великих обсягів інформації.
 4. Стратегічне мислення, системний підхід в роботі, стресостійкість, вміння працювати самостійно та у команді.
 5. Здатність самостійно визначати пріоритети серед великої кількості завдань, ефективно планувати власний робочий час та контролювати строки виконання робочих завдань.
 6. Гарні комунікаційні навички для підтримки ефективних та професійних стосунків із партнерами Мережі.
 7. Бажаний досвід роботи з проектами з прав людини

Знання мов:

вільне володіння українською, російською та англійською мовами (усно/письмово).

Загальні вимоги для роботи у БО “100 ВІДСОТКІВ ЖИТТЯ”

 1. Навички комунікації у зрозумілий та ефективний спосіб
 2. Результативність роботи та уміння працювати у команді
 3. Підтримка та розвиток партнерства з іншими організаціями
 4. Підтримка та промотування місії, цілі та задач Мережі

Додаткова інформація:

Співробітники БО «100 ВІДСОТКІВ ЖИТТЯ» мають право на:

 • оплачувану відпустку відповідно до чинного законодавства;
 • після проходження випробувального терміну - медичне страхування;
 • додаткові пільги, що встановлені в Організації;
 • при рівних результатах відбору кандидатів перевага надається людям, які живуть з ВІЛ.

Як подати заявку на участь в конкурсі:

Будь ласка, надішліть своє резюме та мотиваційний лист українською та англійською мовами на електронну адресу hr@network.org.ua до 1 лютого 2019 року.

У мотиваційному листі просимо відобразити конкретний досвід і навички, що описані у тексті оголошення.

Кінцевий термін подання резюме: 1 лютого 2019 року.

За результатами відбору резюме успішні кандидати будуть запрошені до участі у співбесіді.

Зверніть увагу:

 • У зв’язку з великою кількістю заявок, ми будемо контактувати лише з кандидатами, які запрошені на співбесіду.
 • БО “100 ВІДСОТКІВ ЖИТТЯ” залишає за собою право повторно розмістити оголошення про вакансію, так само як скасувати конкурс на заміщення вакансії.

Контакти

 • Вікторія
 • тел. (044) 467-75-67.
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

 •   Пiдписатися на новi

Мої активи

Нові можливості з ГУРТом!Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.