EVS в Німеччині

Спілка Форум шукає волонтера (хлопця) на проект до столиці Німеччини - Берліну. Період проектy: 18.03.2019 – 18.09.2019. Місце: Берлін, Німеччина. Дедлайн - 13 січня 2019 до 16.00.

 Зверніть увагу! Це не наша примха, але приймаюча організація шукає на проект саме хлопця - це повязано з тим, що двоє волонтерів будуть розділяти житло.
Цей проект для тих, хто добре володіє розмовною німецькою та англійською, бажає реалізувати себе у якості лідера міжнародних волонтерських проектів, організатора, фасилітатора, відкритий до зустрічей із молоддю з різних країн світу , пізнання нових культур і традицій, хто любить спілкуватись, відкритий до світу
Унікальність проекту у тому, що ESC волонтер, знаходячись у Німеччині, буде залучений до міжнародної роботи із волонтерами різних країн світу (ЦЕ ВКЛЮЧАЄ ПЕРЕБУВАННЯ В РІЗНИХ МІСЦЯХ НІМЕЧЧИНИ), від планування діяльності та заходів, налагоджування контактів між учасниками, виступати у ролі організатора, лідера міжнародних волонтерських таборів, залучати місцеву громаду до співпраці, використовувати методи неформальної освіти для створення дружної атмосфери у колективі, динамічної роботи учасників, бути ланкою між учасниками та приймаючими організаціями.
Між проведенням таборів волонтер буде залучений до офісної роботи: координацією, документацією, просуванням та оцінкою запущених проектів.
На цьому проекті була наша волонтерка, за наступним лінком можете ознайомитися з її враженнями та самим проектом https://www.facebook.com/groups/uforumevs/permalink/2017262858300360/
ДЕТАЛЬНИЙ ОПИС ТА УМОВИ ПРОЕКТУ за наступним лінком https://drive.google.com/…/1AmtXxaVO_mvptTs1HabXJqXoy…/view…
_________________________________________________
????Якщо ви зацікавлені в цьому проекті, будь ласка, надішліть нам на e-mail erasmus@union-forum.org 
CV( German) з позитивним фото 
• motivation letter (із відповіддю на ключове питання «Чому саме цей проект найкращий для Вас, а Ви- для цього проекту”) на1-2 сторінки (German) – (про себе, інтереси, хобі, заняття, якщо є - попередній досвід громадської/ волонтерської діяльності, чому Ви хочете взяти участь в програмі ЄВС і чому саме в цьому конкретному проекті і тд. Обов’язково – у лівому верхньому куті листа вкажіть свої повні особисті і контактні деталі включно із телефоном)
Мотиваційний лист і ТЕМА Вашого листа мають містити у своїй назві Ваші Name-Surname і назву VJF-GERMANY. Без такого оформлення Ваші листи розглядатися не будуть. Увага: в CV вкажіть Ваше Прізвище та імя , як записано у вашому закордонному паспорті.

Контакти

  • erasmus@union-forum.org
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новi

Мої активи

Нові можливості з ГУРТом!Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.