bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Тендер на проведення тренінгу з протидії дискримінації

Благодійна Організація «Благодійний Фонд «Stabilization Support Services» (БО БФ «SSS») в межах імплементації програми «Радник з питань ВПО», завдяки фінансовій підтримці Посольства Британії, оголошує тендер на відбір тренерів для проведення тренінгу.

Даний тендер оголошується з метою вибору підрядників для виконання наступних робіт:

проведення одноденного тренінгу для 35-40 представників громадських організацій та органів державної влади з тематики “Протидія усім видам дискримінації”. Тренінг має розкривати наступні теми: ключові аспекти національного та міжнародного законодавства, щодо рівності прав і свобод людини; розпізнавання та реагування на дискримінацію; особливості роботи Офісу Омбудсмана у сфері запобігання та протидії дискримінації; розв’язання практичних кейсів та вправ з метою отримання практичних навичок розпізнавання дискримінації.

Розробка тренінгу включає:

  • Узгодження програми тренінгу.

  • Підготовка презентаційних матеріалів.

  • Підготовка анкет оцінки ефективності тренінгу.

  • Підготовка звіту по формі, що надається замовником.

Цільова аудиторія:

Представники громадських організацій, що працюють з внутрішньо переміщеними особами, представники державних органів влади.

Вимоги до кандидатів/ток:

  • Досвід проведення тренінгів з питань протидії дискримінації не менше 2 років.

  • Досвід тренерської діяльності не менше 4 років.

  • Освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста або магістра.

Для участі у тендері апліканти/тки мають направити резюме та цінову пропозицію в електронному вигляді на адресу пошти recruitment@radnyk.org

В темі листа вказати “Тендер на проведення тренінгу з протидії дискримінації”.

За результатами тендеру буде обрано тренерів/рок, з якими фонд узгодить програму та точну дату і місце проведення тренінгу.

Тендерні пропозиції будуть розглядатися по мірі надходження. Про результати розгляду тендерних пропозицій  учасникам/цям тендеру буде повідомлено після 8 січня 2019 року.

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.